На Миколаївщину таки хочуть возити сміття зі Львова?

Схоже, що попри категоричне  НІ населення Миколаївщини сміттєпереробному заводу і полігону ТПВ, попри минулорічні рішення місцевих рад по цьому питанню,   ідею перенесення сміттєзвалища на Миколаївщину не лише не відкинули, а й далі активно розвивають.  
Адже 17 жовтня на сесії Львівської облради  міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що міськрада отримала від ЛОДА пропозиції щодо семи ділянок під розміщення сміттєпереробного заводу та нового полігону твердих побутових відходів, з яких для опрацювання обрано три – у Городоцькому, Миколаївському районах та в місті Новий Розділ.  «Ми зупинилися на трьох ділянках – у Городоцькому, Миколаївському районах та в місті Новий Розділ», – повідомив Садовий.

Також мер Львова зазначив, що зараз тривають перемовини з місцевими громадами.
Голова Миколаївської районної ради Ольга Жила зазначила, що жодних звернень представницька гілка влади не отримувала. А як повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Петро Боровець, в РДА був лист-звернення від міського голови Львова Андрія Садового, але жодних нормативних документів щодо виділення земельної ділянки під сміттєпереробний завод Миколаївщина немає. Саме таку відповідь, як стверджує Петро Боровець, надіслано Львівській мерії. Категорично заперечують  наявність такої ділянки і у Новому Роздолі.

Матеріали по темі:

Всією громадою висловилися проти!!!

Сміття зі Львова хочуть возити до нас

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. УХ сказав:

    Та то просто пі…ец

Додати коментар9 − п'ять =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |