На Миколаївщині може бути утворено 8 територіальних громад

20 травня  у Миколаївській райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Миколаївському районі щодо виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Обговорили ряд питань щодо розроблення перспективних планів формування економічно спроможних територіальних громад та порядок об´єднання територіальних громад.

Наголошено, що нове територіальне  об’єднання має бути фінансово спроможним, економічно доцільним і комфортним для проживання людей новоствореної громади.

Зараз у районі є 1 міська, 1 селищна та 25 сільських рад.

Згідно з проектом перспективного плану, у Миколаївському районі  було сформовано 4 територіальні громади – Рудниківську, Тростянецьку, Берездівецьку та Миколаївську.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про те, що поступили пропозиції про можливе створення ще чотирьох територіальних громад  і, таким чином, вимальовується 8 громад.

Основна вимога при формуванні спроможної громади – самоокупність. Держава  дотуватиме у кожній територіальній громаді лише освіту та медицину.

Голова райдержадміністрації, співголова районної комісії  з питань  реформування місцевого самоврядування та територіальної  організації влади у Миколаївському районі проінформував присутніх про те, що  всі  отримані пропозиції будуть передані  обласній комісії з питань реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади та акцентував увагу присутніх на необхідності дотримання принципу економічної спроможності об’єднаних територіальних громад.

Доручено відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації підготувати картографічний матеріал щодо формування пропонованих спроможних територіальних громад.

Джерело: http://mykolaiv-rda.lviv.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарчотири + = 12

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |