На Львівському Майдані представили нового голову Львівської ОДА

Фото: Роман Балук/ZIK

На Львівському Майдані під час сьогоднішнього віча представили нового голову Львівської ОДА Ірину Сех. Після представлення журналісти вручили їй офіційне запрошення на програму «Люстрація», що на телеканалі ZIK.

Як інформує кореспондент IA ZIK, віче розпочалось хвилиною мовчання у пам’ять про загиблих Героїв Майдану. Усі присутні заспівали національний гімн, потім відбувся молебень за єдність та мир в Україні, після чого Львівський Майдан виконав духовний гімн України.

Зі сцени Майдану виступили священики, голова ЛОР Петро Колодій, а також віце-прем’єр-міністр Олександр Сич. Сич наголосив, що Україна перейшла до того етапу, коли суспільство максимально потребує мобілізації та консолідації, тим більше в умовах, «коли ми не за нашою волею втягнуті у війну з одвічним зовнішнім ворогом».

Віце-прем’єр-міністр зачитав указ в. о. президента України про звільнення Олега Сала з посади голови ЛОДА, який присутні зустріли оплесками та вигуками «Банду геть!», та указ про призначення Ірини Сех головою Львівської ОДА.

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. я сказав:

    Якщо далі будуть робити те що і попередня влада то люди їх та само знесуть

  2. Володимир сказав:

    На жаль!

  3. Flyer сказав:

    Черговий олігарх бізнесмен від ВО “Свобода”.

Додати коментар6 + = чотирнадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |