На Львівщині дітей вчать екзотичного спорту – канополо

У селі Березина Миколаївського району, що на Львівщині, туристичний клуб «Манівці» вчить дітей нового для України спорту – канополо. Це динамічна і доволі агресивна гра, яка поєднує елементи поло, гандболу та веслувального слалому.

Тренуються здебільшого місцеві хлопчаки. Хоча запрошують й охочих з навколишніх сіл.

Поєдинок триває два тайми по 20 хв. І грають у форматі 5 на 5. Завдання гравців – вирвати м’яч у суперника та забити у ворота, підвішені над водою. По м’ячу можна бити руками і веслом. Опонентів штовхати теж дозволяють. Тому канополо ще іноді називають регбі на воді.

Тренер із цього спорту Тарас Білошицький зазначив: «Я в контакт з дітьми не можу працювати до тих пір, доки в них не буде елементарних захистів, щоби обличчя не постраждало. Тому що каяк до швидкості 10-15 км на годину розганяється і за інерцією б’ється в інший човен. Тож може завдати травм. Маленький успіх вже є. І десь за 2 тижні в нас будуть канопольні шоломи. Тоді зможемо відпрацьовувати контактну боротьбу».

На заняттях багато працюють над веслуванням, бо допоки не перейдуть на «ти» зі своїм транспортом, не навчаться грати у канополо. Також група вчиться, як вставати після падіння. Зокрема, підйом із кіля. Тож з води, буквально, ніхто сухим не виходить.

Один зі спортсменів Степан Дмитрів зізнався: «Страшно буває. Але в тебе є весло, отже є важіль. Так що все у твоїх руках».

Невдовзі хлопці пройдуть бойове хрещення – спробують свої сили зі суперниками із сусідніх областей. А за 5-6 років, каже наставник, зможе виростити з дітей професійних гравців.

Джерело: zaxid.net

0
Знаходиться в: Новини Березина, Новини Львівщина, Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |