На Львівщині депутати проголосували проти сміттєпереробного заводу

Депутати п’яти сіл та міст в Миколаївському районі на Львівщині, які знаходяться неподалік від майбутнього підприємства, вперше разом проголосували проти сміттєзаводу.

Більше сотні депутатів із п’яти сіл та міст разом із обранцями Миколаївської райради зібралися на спільній сесії. Усі одноголосно проголосували за заяву проти будівництва на території Березинської сільради сміттєпереробного заводу.
«Сюди завозили фосфогіпси у 70 -х роках. Щирі українці після 90 – х завезли гудрони з Угорщини. То є атомна бомба, то треба сірник піднести до неї то вона зірветься. Води всі пересичені хімічними сполуками, якщо сюди повести сміття, він витіснить воли і води підуть у Дністер. То буде екологічне лихо принаймні чотирьох областей України», – розповів журналістам телеканалу ZIK, Зеновій Баранецький, депутат Миколаївської райради
Ще на початку тижня очільник Львівщини разом із міськими головами Львова та Нового Роздолу провів таємну, без журналістів, зустріч. Посадовці обговорювали, чи будувати сміттєве підприємство в Березині. Також на цій зустрічі розглянули ще й інші варіанти ділянки під будівництво сміттєзаводу.
«Генеральним директором Роздільської ДГХП «Сірка» на запитання Костюка чи він зміг би розглянути таке питання, він сказав, що готовий розглянути розміщення заводу зі сміттєпереробки на площах проммайданчику Роздільської сірки», -каже Ольга Жила, голова Миколаївської районної ради.
Спілкуватися із журналіста телеканалу ZIK керівництво заводу «Сірка» не знайшло часу. Тим часом юристи, пояснюють, без згоди селян, на території яких знаходиться це підприємство, ніхто не може нічого робити. Тому про будівництво сміттєпереробного підприємства на Миколаївщині посадовцям можна забути. Тим часом березівці, попереджають, якщо проти їхньої волі все таки збудують сміттєзавод, розпочнуть терор.
«Ми будемо перекривати дороги, будемо робити всякі, навіть теракти. Ми не допустимо машини. Ми будемо палити навіть ті машини разом із тим сміттям», – розповіла мешканка села Березина Дарія Гусяк.
На спільну сесію у Новий Розділ депутати запрошували і обласних посадовців. Втім запрошення чиновники проігнорували.

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар9 + вісім =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |