На День Незалежності Львівщина влаштує марафон прапорів

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук провів засідання організаційного комітету з відзначення 22-ї річниці незалежності України. Так, у програмі святкування 23 серпня заплановано урочисту церемонію підняття Державного Прапора України та урочисту Академію з нагоди 22-ї річниці незалежності України у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької.

Віктор Шемчук закликав членів оргкомітету творчо підійти до організації та планування цього традиційного свята. Очільник області запропонував з нагоди Дня Державного Прапора влаштувати марафон підняття державних стягів у Львові та області.

24 серпня відбудеться покладання квітів до пам’ятників В.Чорноволу, М.Грушевському, Т.Шевченку за участю керівництва області. Також у навчальних закладах, дитячих стаціонарних оздоровчих закладах проведуть просвітницькі заходи, присвячені 22-ій річниці незалежності України, історії українського державотворення та державним символам України.

У дні святкування працюватиме Міжнародний українознавчий табір для учнів з українських осередків діаспори, в роботі якого візьмуть участь учнівські делегації з Республіки Польща, Башкорстану, Сербії, Румунії, Латвії, Білорусії. Також відбудеться табір лідерів учнівського самоврядування області.

Окрім того, як зауважує прес-служба облдержадміністрації, у всіх містах обласного підпорядкування та районах області, а також в обласних організаціях фізкультурно-спортивних товариств та відомств відбуватиметься низка масових спортивних та фізкультурно-мистецьких заходів.

Департамент з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей буде організовувати та проводити книжкові виставки, літературні години, уроки державності, історичні калейдоскопи, дні інформації, тематичні вечори, усні журнали, читацькі конференції, концерти.

 

Джерело: http://lvivexpres.com

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім − = 1

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |