На базі “Сірки” буде індустріальний парк

На Львівщині триває розробка концепції та реалізації інфраструктурних компонентів п’яти індустріальних парків, окрім індустріального парку в «Рясне-2».

Про це під час прес-конференції, присвяченої стимулюванню галузі інвестиційної політики на Львівщині, заявив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Денис Шмигаль, інформує прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, на базі двох парків відбуватиметься реалізація європейського проекту Польща-Білорусь-Україна. Йдеться про колишні підприємства «Сірка» в Новому Роздолі та Новояворівську, де нині заплановано рекультивацію на площі 40-45 га. Як зазначили під час прес-конференції, наразі йде розроблення кошторисно-проектної документації та підведення комунікацій.

Окрім цього, заплановано розробити проекти парків у межах програми за підтримки канадського уряду у місті Дрогобичі, а також коштом європейського гранту біля Красного, де під індустріальний парк відведені 22 га землі.

«Львівщина одна з найбільш активних областей, які працюють над створенням індустріальних парків. Індустріальний парк дасть змогу інвестору від 2 тижнів до 2 місяців з дня прийняття рішення розпочати створення підприємства», – зазначив Денис Шмигаль.

 

Джерело: http://zik.ua/ua/news/2013/09/13/429179

0
Знаходиться в: Новини Львівщина, Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |