Міжнародний економічний форум у Трускавці

10-12 жовтня у місті Трускавець на Львівщині відбудеться XIII Міжнародний економічний форум «Глобалізація і інтеграція. Виклики і рішення».

Міжнародний Економічний Форум, що традиційно проходить на Львівщині у жовтні, збирає членів урядів східно-європейських держав, політиків і фінансистів, експертів і лідерів міжнародного та вітчизняного бізнесу для обговорення стратегічних питань розвитку України в контексті світових процесів глобалізації та інтеграції.

Форум надасть унікальну можливість отримати актуальну інформацію з перших рук і взяти участь у дискусіях з питань тенденцій розвитку глобальної економіки, інтеграції України в європейську економіку, а особливо пошуку українським урядом стратегічних рішень щодо викликів глобалізації в умовах нестабільності останніх років.

Серед основних завдань форуму – розробка нових стратегій в умовах глобальних соціально-економічних змін, модернізації національної економіки, впровадження стратегічних інвестиційних проектів і інноваційних технологій.

На форумі планується також обговорити успішний досвід і нові можливості технологічних та індустріальні парків, нові реалії і можливості Українсько-Європейської співпраці, традиції та сучасний розвиток української індустрії гостинності.

Джерело http://www.lvivforum.com.ua/

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |