Мер Нового Роздолу закликає ліквідувати ОДА, бо вони не потрібні

«Сьогодні існує можливість ліквідувати обласні державні адміністрації. Вони абсолютно не потрібні. Ми три місяці не мали районної державної адміністрації і ніхто цього не відчув. Бо сила в громадах, в тих органах влади на місцях – з них починається велич України, тому я закликаю прислухатися до моєї думки».

Про це заявив мер Нового Роздолу Володимир Туз на ІІ Форумі місцевого самоврядування, – передає прес-служба ЛРВ АМУ.

Міський голова також розповів про розвиток Нового Роздолу за час дії у місті канадського проекту «Місцевого економічного розвитку міст» (МЕРМ). Ще зі старту іноземного проекту була розроблена стратегія розвитку Нового Роздолу: місто, де живуть молоді сім’ї, де є стабільна високооплачувана робота, комфортне житло, розвинена інфраструктура, інвестиційний клімат й інше.

«Коли ми затверджували цю стратегію, то втілення її виглядало дещо проблематичним. Сьогодні, коли ми вже практично на завершенні, а тривали ці процеси 4 роки, значна частина з тих оперативних цілей вже практично вирішується або вирішена», – розповів Володимир Туз, міський голова Нового Роздолу.

Місто працювало не тільки з канадцями. Новий Розділ взяв участь у проекті-гранті «Україна – Польща – Білорусь» і виграв його. Загальна проекту вартість була 4,4 млн євро.

За його словами, в рамках цього проекту одна із ділянок, яку планується рекультивувати, буде виділена під індустріальний парк, де має розміститися 20-30 підприємств.

 

Джерело: http://zik.ua/

0
Знаходиться в: Новини Львівщина, Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |