Медові фестивалі

15 вересня 2013 року в с. Лубяне Миколаївського району на пасіці “Медовий блюз” відбудеться VII обласний фестиваль гумору  “Веселі копачі”.  В програмі фестивалю – виступи гумористів з більш як десяти районів Львівської області, конкурс українських регіональних страв з дегустацією для всіх бажаючих, виставка творчих робіт народних умільців, а також цікаві майстер класи для дітей вишивки, вишивки бісером, створення ляльки-мотанки. н афестивалі  буде можливість поласувати свіжим медом, відвідати екскурсію пасікою  та оздоровитись в цілющих лежанках з бджолами.

А у селі Мединичі Дрогобицького району завтра  відбудеться Фестиваль меду.  Метою  даного фестивалю є представлення та популяризація традицій розвитку бджільництва, вшанування благородної праці пасічників, краєзнавча та туристична промоція. Як повідомляє прес-служба Дрогобицької  райдержадміністрації до участі у святі, запрошуються бджолярі Дрогобицького та інших районів Львівщини.

 

0
Знаходиться в: Новини Львівщина, Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |