Витяг з протоколу матчу:
Суддівська бригада: Макаров Т., Скульський О., Яблонський В.
ФК Березина: Шуманський В., Зубрицький Т., Наконечний А., Лавро В., Яримович В.(Свідрик В. (72)), Партин В., Лавро І., Бацик Д.,
Татчин В.(Какула А.(55)), Кухарик А.
Матч 10 туру Чемпіонату Миколаївського району з футболу серед команд ІІ ліги СКК “Фаворит” (Розділ) – ФК “Березина” (Березина) викликав неабиякий ажіотаж. Тож недивно, що в неділю 20 червня на місцевому стадіоні на дербі прийшло подивитися близько 500 вболівальників футболу. Масла в вогонь підлило й те, що спеці;ально на цей матч за СКК “Фаворит” було дозаявлено “легіонерів” з обласного новороздільського “Хіміка”.
Проте наших футболістів це не знітило і з перших хвилин матч почався на зустрічних курсах. Раз-пораз виникали небезпечні моменти як біля одних так і других воріт. Ніби на полі грали дві рівні за класом команди, а не команда з районної другої ліги і команда більша половина гравців якої представляють вищу лігу області. Зокрема, гостро один на один з голкіпером Роздолу виходив Діма Бацик, але не вийшло з ударом, небезпечно пробивав штрафний Андрій Кухарик. Небезпечні моменти виникалиі біля наших воріт. Декілька раз явно рятував воротатар Василь Шуманський. Проте, на 35 хвилині після удару по воротах голкіпер “Березини” зловив м’яча, але не зафіксував його як слід обома руками, і гравець “Фаворита” відкрив рахунок в матчі, добивши мяч в пусті ворота.
Після такого голу психологічна перевага була на боці номінальних господарів і до кінця першого тайму біля наших воріт виникало ще декілька небезпечних моментів.
На другий тайм наші хлопці вийшли з бажанням відігратися, але цієї неділі фортуна явно була не на нашому боці. Двічі гострі виходи майже один на один з голкіпером Роздолу не реалізував Татчин. А дальше справдилась футбольна приказка: “не забиваєш ти, забивають тобі” і футболісти “Фаворита” заби;ли; другий гол. Після чого далася взнаки чи то досвідченість обласних “легіонерів” роздільської команди, чи то втома, і перевага Роздолу посилилась. Після подачі кутового на 70 хвилині, помилка голкіпера на виході, приносить третій гол в наші ворота. Пропустивши третій гол “Березина” пішла в атаку, щоб хоч якось реабілітуватися перед своїми численними вболівальниками, але нажаль фінальний свисток зафіксував поразку 3-0.
Щож чекатимемо другого кола і реваншу за цю поразку.