Майже 33 тисячі гривень перерахували новороздільці українському війську

19 березня на казначейський рахунок Міністерства оборони України надійшло 32 тисячі 792 гривні від Штабу Національного спротиву Нового Роздолу
Як наголосив голова Штабу Національного спротиву Нового Роздолу Володимир Засанський: «Ці кошти збирали всією громадою міста ще в трагічні дні, 18-21 лютого, коли у Києві відбулися масові відстріли та відійшла у вічність «Небесна сотня». Вже не було потреби відправляти людей до столиці. Тому залишок коштів – у сумі 32 тисячі 792 гривні було вирішено, за погодженням з громадою Нового Роздолу, скерувати на матеріально-технічне забезпечення українського війська. Цю ініціативу одностайно підтримали на зборах своїх трудових колективів працівники міської лікарні та всіх освітянських установ міста. Штаб Національного Спротиву Нового Роздолу закликає інші територіальні громади Львівщини підтримати українських військових та внести свою посильну лепту в матеріально-технічне забезпечення української армії».

 

Джерело: http://www.gazeta.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарчотири − = 3

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |