Львів готується 9 травня дати відсіч провокаторам

Львів – Першого травня у Львові вперше за останні роки пройшло без жодних заходів з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих. Львів’яни заради спокою у місті і недопущення провокацій просто проігнорували всі акції.Більшість у місті не вважає 1 травня святом. Тепер громадські активісти роблять все, щоб так само пройшло і 9 травня. При всіх в’їздах у Львів виставлено блокпости. 

До Монумента слави радянським солдатам, де щороку 1 травня традиційно збирались комуністи і представники Антифашистського комітету, прийшли поодиноко троє людей, щоб покласти квіти. Масовість біля радянського постаменту створили журналісти.

Ще у переддень травневих свят комуніст, керівник Антифашистського комітету Львівщини Олександр Калинюк повідомив, що він перебуває поза межами міста, буцімто повертається з Москви, що організація, яку він очолює, не подавала заявку у мерію на проведення заходів з нагоди 1 травня.

Загалом більшість львів’ян, згідно з численними соціологічними опитуваннями, не вважають цей день святом, а вихідний використовують, щоб попрацювати сапою, лопатою і граблями на городі.

Львів’янка пані Мирослава прийшла до Монумента слави лише, щоб впізнати одного з ветеранів, щоб запитати у нього, чому на російському телеканалі говорив неправду про Львів.

«Я хотіла прийти і подивитись на того, хто казав, що у Львові з нього зняли медалі. Як він міг сидіти і брехати на російському телебаченні про Львів, 90 років людині… Я добре його запам’ятала», – каже пані Мирослава.

Жінка прийде і 9 травня на Пагорб слави, щоб знайти таки того ветерана. Тим часом саме до Дня Перемоги активно готуються представники десятка громадських організацій, які об’єднались у комітет. Вони розповсюджують у місті листівки зі закликом «Маєш голову – думай. Не піддавайся на провокації!»

 

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар3 + шість =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |