ЛУПАЙТЕ СЮ “СКЕЛЮ”………..

20 тур 23 вересня

ФК „Березина” – ФК „Скеля” (с. Стільсько) 6-2(3-0)

ФК „Березина”: Шуманський Василь, Рибалка Олег, Наконечний Андрій, Шуманський Іван, Свідрик Василь, Яримович Володимир, Партин Володимир, Кухарик Андрій,  Лавро Ігор, Калинич Тарас, Какула Андрій.

Перефразовуючи слова нашого славетного каменяра нам дійсно треба було буквально „лупати  скалу”, гризти землю, враховуючи невдачі попередніх турів,  аби здобути перемогу.  Саме з таким настроєм і вийшли на гру. З перших хвилин команда Березини показала гостям хто в домі хазяїн. Ігрова і територіальна перевага досить скоро принесла перший гол в ворота „Скелі”: Яримович Володя  із-за меж штрафного майданчика красиво з льоту переправив м’яч  у правий від воротаря кут воріт, 1-0.  Після забитого гола тиск на ворота  гостей не припинявся. Впритул розстрілював ворота суперників Андрій Кухарик, але спочатку стійка а потім воротар не дали м’ячу залетіти в сітку. Після забігання з правого флангу вихід віч на віч з голкіпером  не реалізував Калинич Тарас.  На 23 хвилині Какула Андрій подвоює нашу перевагу, а під завісу першого тайму  той таки ж Андрій оформлює дубль.

В другому тайм  гостям вдалося дещо вирівняти гру. Після однієї з помилок захисників ФК „Березина”  нападник  „Скелі” виходить  один на один з Шуманським і скорочує відставання: 3-1. Надалі гра тривала на зустрічних курсах. Захист господарів відбивав атаки супротивників, а гостей просто таки рятував воротар.

На 62 хвилині після неузгодженості  дій захисників в центрі поля гравець „Скелі” знову виходить віч на віч з голкіпером і скорочує відставання 3-2. Суддя вказує на центр поля: дарма,  що наші вболівальники апелюють про положення поза грою.

Але відповідь не забарилася: після добре розіграної триходівки Тарас Калинич вже за хвилину збільшує нашу перевагу – 4-2. На 75 хвилині Какула робить хет-рик 5-2, а під завісу матчу Олег Рибалка ударом майже з центра поля підводить підсумок: 6-2 в нашу користь.

Юнацький склад також здобув перемогу над своїми стільськими однолітками з рахунком 2-0 і впевнено утримує лідерство.