Купити одяг для немовляти

При очікуванні дитини є багато приємних клопотів. Не остання і одна з найприємніших турбот – купівля дитячих речей. Це питання дуже актуальне ще й тому що на ринку через велику кількість асортименту просто очі розбігаються. Скільки і чого купувати? Що потрібно, а без чого можна обійтися? Давайте спробуємо розібратися разом.

Взагальному, перший рік життя малюка ділиться на три етапи, кожному із них відповідають конкретні розміри одягу. Перший – це період від народження до трьох місяців, другий – від трьох до шести місяців, третій – від шести місяців до року.

В принципі потрібно слідувати декільком правилам: у першу чергу постарайтеся не купувати про запас і багато виробів одного розміру, в перший рік життя дітки дуже швидко ростуть і багато речей можуть виявитися просто незатребуваними, а в перші три місяці малюкові взагалі потрібно небагато одягу. А значить, є сенс купувати речі, які можна буде надягати на дитину приблизно до семи місяців, а далі докупити в міру необхідності. Купить детскую одежду оптом.

Одяг для вашої крихти повинна бути зручною і вільноюю  Віддавайте перевагу гарним і якісним речам з натуральних матеріалів.  Щоб перевірити якість тканини, вам достатньо просто провести по одязі рукою: якщо вам не сподобаються ваші відчуття, то і купувати це не слід. Тканина білизни повинна бути тонкою і м’якою, тому шкіра у діток ніжна і її не можна дратувати. До синтетичних тканин потрібно ставитися з обачністю, часто вони викликають у немовлят роздратування шкіри. Також одягу для новонароджених повинні легко стиратися – малюки дуже чутливі до інфекцій. Не беріть одяг, яка одягається через голову, а ще кнопки зручніше гудзиків, петлі швидко розтягуються, і гудзики будуть постійно розстібатися.

Також немає сенсу купувати на перші шість місяців надто дорогий одяг. Діти в цей час багато сплять, і в першу чергу їм потрібна чиста одяг. Дорогі і красиві наряди малюкові в цей час просто не потрібні, краще відкладіть їх покупку на більш пізній час.

Взагалі, до вибору одягу батькам треба підходити відповідально – не треба забувати, що безпека стоїть далеко не на останньому місці при виборі одягу для новонародженого. Не беріть сорочечки із стрічками, які зав’язуються на рівні шийки! Ні в якому разі не купуйте одяг, на якій є різні «висульки», кнопочки і інші аксесуари, дітки все тягнуть до рота – це може привести до задухи, так що краще не ризикуйте. Не забувайте, що одяг для новорожденнихне повинна мати внутрішніх швів, в іншому випадку вашому малюкові доведеться носити його навиворіт.

Також візьміть собі на замітку, що одяг має одягатися швидко і легко. Малюки не можуть сидіти на місці і чекати, вони прагнуть до пізнання світу. А якщо ви будете постійно возитися з гудзиками, застібками та ін., Ваша дитина це навряд чи оцінить (особисто я не знаю жодного новонародженого, який би не плакав, коли його роздягають-одягають).

Де купувати? Це ви вирішуйте самі. Хтось набуває все через інтернет, хтось їздить по дитячих торговим центрам, деякі, щоб заощадити, купують лише речі «на вихід», а інше їм або передають знайомі від своїх дорослих діток або купують в секонд-хенді. Найголовніше, щоб ці речі були сертифіковані і належної якості. Це вбереже вашу дитину від шкірних подразнень і алергії.

Ось приблизний список речей, потрібних для новонародженого:

1. Шість простих і шість теплих сорочечок.
2. Чотири-п’ять повзунків. Якщо ви будете користуватися багаторазовими підгузниками, то повзунків потрібно більше.
3. Шість тонких і фланелевих пелюшок.
4. Кілька чепчиків і шапочка для прогулянок.
5. Чотири боді без рукавів і з рукавами. Вони дуже зручні прііспользованіі одноразових підгузників, тому їх можна буде поміняти, чи не роздягаючи малюка (боді набагато зручніше сорочечок, так що особисто я ними практично не користувалася).
6. Два-три комбінезона-сліпа – найзручніший варіант нижнього одягу для дитини, особливо якщо тканина хороша і тоненька. Там все на кнопочках, тому, як правило, його можна одягти на дитину швидко і без сліз.
7. Двох чепчиків цілком вистачить, головне знайти невеликий розмір. Один надаватися після купання, поки не висохнуть волосся. Другий – для прогулянок.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар4 + шість =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |