Куди возитимуть сміття зі Львова?

Після трагічних подій на Грибовицькому сміттєзвалищі, внаслідок яких загинуло четверо людей,  перед Львовом гостро постало сміттєве питання.  А після рішення сільської ради с. Грибовичі про закриття полігону дана проблема для Львова стала взагалі першочерговою.
Тут зразу почали шукати куди ще в області можна возити сміття.  Одним із варіантів став   полігон твердих побутових відходів, що знаходиться між містом Новий Розділ, с. Березина та смт. Розділ. В ЗМІ вже просочилась інформація, що сміття зі Львова возять до Нового Роздолу. Хоча офіційно ніхто нічого не повідомляє.  Зокрема представник фірми AVE-Львів Юрій Демцьо повідомив:  ” завдяки керівництву області вдалося домовитися про тимчасовий вивіз сміття, але з етичних міркувань не буду називати куди вивозимо. Але між перевізниками поділено райони”.
Дана інформація неабияк стривожила громадськість нашого регіону. Адже,  ще у 2012 поставало  питання про перенесення полігону твердих побутових відходів з Грибович  на ділянку поблизу міста Новий Розділ.  І тоді громади всіх навколишніх пунктів дотичних до даного питання категорично висловились проти.

Інформаційно-розважальний портал Сайт села Березина вже неодноразово писав по даному питанню:

У Березині ніхто й чути не хоче про сміттєпереробний завод
 То де ж все-таки збудують нове сміттєзвалище?
Всією громадою висловилися проти!!!
Сміття зі Львова хочуть возити до нас
Схід села у Березині
 На Львівщині депутати проголосували проти сміттєпереробного заводу
ЕКО-автопробіг
Категоричне НІ сміттю зі Львова на території Березини

Схоже, що львівські чиновники не зрозуміли серйозність заяв громад роздільського регіону,  і вирішили закрити проблемне для обласного центру питання не клопіткою, послідовною роботою, а нашвидкоруч  по принципу “аби з рук”.

Вчора,  2 червня відбулия збори і імпрвізовані акції протесту у Новому Роздолі, Березині, Роздолі на яких люди вже вкотре висловились проти полігону ТПВ із Львова на їх території та обговорили подальші дії,  якщо їх думка не буде почута.

Відео по темі:

 

 

0
Знаходиться в: Новини Березина, Новини Львівщина, Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ вісім = 9

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |