Кубок “Золота осінь” Березина – Розвадів все вирішили пенальті

1/4 фіналу
Неділя 23 жовтня 2016 року,  15.30
Березина – Розвадів 2-2 (пен: 5-4)

В 1/4 кубку  “Золота осінь”  “Березина” приймала цьогорічного чемпіона розвадівський “Дністер”.  Останній домашній матч на своєму полі змушував нашу команду показати своїм вболівальникам хороший і цікавий футбол. Тож, щоб хоч трохи реабілітуватись перед вболівльниками за невдачі в чемпіонаті команда Ігоря Лавра з перших хвилин пішла в атаку.  І вже на 6 хвилині Тарнавський Микола розпечатав ворота гостей.

Надалі “Дністер” спробував відіграватись, але цього дня сильнішою на полі виглядала березинська команда.  Чи була це недооцінка суперника, чи щось інше, але до кінця основного часу матчу гості пропустили вдруге, гол забив Яримович Іван , не створивши нічого суттєвого біля воріт Шуманського.
І  вже в останні додані п’ять(!!!!)  хвилин сталось щось неймовірне. Спочатку на першій доданій хвилині “Дністер” с. Розвадів з пенальті скорочує відставання, а на останній  зрівняв рахунок матчу 2-2.  Чемпіон зберіг лице,  а результат матчу вирішився в футбольній лотереї – післяматчевих пенальті.  З рахунком 5-4 по пенальті перемогла ФК “Березина”.