Кубок “Золота осінь” Березина – Розвадів все вирішили пенальті

1/4 фіналу 
Неділя 23 жовтня 2016 року,  15.30
Березина – Розвадів 2-2 (пен: 5-4) 

В 1/4 кубку  “Золота осінь”  “Березина” приймала цьогорічного чемпіона розвадівський “Дністер”.  Останній домашній матч на своєму полі змушував нашу команду показати своїм вболівальникам хороший і цікавий футбол. Тож, щоб хоч трохи реабілітуватись перед вболівльниками за невдачі в чемпіонаті команда Ігоря Лавра з перших хвилин пішла в атаку.  І вже на 6 хвилині Тарнавський Микола розпечатав ворота гостей.

Надалі “Дністер” спробував відіграватись, але цього дня сильнішою на полі виглядала березинська команда.  Чи була це недооцінка суперника, чи щось інше, але до кінця основного часу матчу гості пропустили вдруге, гол забив Яримович Іван , не створивши нічого суттєвого біля воріт Шуманського.
І  вже в останні додані п’ять(!!!!)  хвилин сталось щось неймовірне. Спочатку на першій доданій хвилині “Дністер” с. Розвадів з пенальті скорочує відставання, а на останній  зрівняв рахунок матчу 2-2.  Чемпіон зберіг лице,  а результат матчу вирішився в футбольній лотереї – післяматчевих пенальті.  З рахунком 5-4 по пенальті перемогла ФК “Березина”.

фото звіт https://vk.com/fk_berezyna?z=album-35965659_237457460

0
Знаходиться в: Спорт, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ 2 = вісім

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |