Кубок Різдва» у рибалок

Зима і морози давно не є перешкодою для справжніх рибалок. Зимова риболовля, безсумнівно, є активним видом відпочинку, хоча і характеризується певними часовими рамками і відбувається (як трапляється найчастіше) за доволі холодних погодних умов. Власне, спеціалісти твердять: у нинішні дні риба клює гірше, бо шукає собі глибшого місця. Більше того – лютий є сезоном «глухої зими». Тому рибалити, сподіваючись на багатий улов, не варто.

Попри все 9 лютого на «Бехових ставах» біля Дуброви пройшли уже традиційні змагання з підльодного лову риби на першість низових колективів Миколаївської райради Українського товариства мисливців і рибалок – «Кубок Різдва».

Кубок Різдва» у рибалок Роздолу

фото www.mykolaiv.lviv.ua

Продемонструвати свою вдачу і вміння виявили бажання 35 учасників із Миколаєва, Роздолу, Верина, Розвадова, Київця, Рудників. Рибалкам відводили понад 2 години. До речі, за такий короткий час улов виявився доволі непоганим, але, на жаль, не для всіх. Вдача посміхнулася таким. У старшій віковій категорії: Михайло Штойко, Роман Судяк та Андрій Кулацький. У команді юніорів найбільшим уловом похвалився Святослав Радевич, другим був Максим Бльоч, третім – Віталій Настасяк. А ось перехідний «Кубок Різдва» цьогоріч виборола команда із Роздолу – Микола та Михайло Штойки і Зиновій Давидович під керівництвом голови низового колективу Романа Калити. «Срібло» виборола ще одна команда із Роздолу, а «бронзу» – рибалки із Миколаєва.

фото www.mykolaiv.lviv.ua

Подарунки, сувеніри, грамоти та медалі переможцям вручив голова Миколаївської районної організації УТМР Михайло Адам. До речі, цього дня спеціальний подарунок від колишнього прокурора Миколаївщини Олега Настасяка отримав і найстарший учасник змагань – Микола Цикалюк із Київця.

Вікторія Ничта, газета “Громада”

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |