Кубок “Пролісок -2014″ результати жеребкування

Вчора в приміщенні Федерації футболу Миколаївського району відбулося жеребкування групового етапу весняного кубка “Пролісок – 2014″.  За територіальним принципом  команди були розбиті на вісім груп, першими вказані команди-господарі.

• виявлення сильнішої команди для участі в обласних змаганнях;
• організації змістовного дозвілля жителів району.
II. Керівництво проведенням змагань.
Загальне керівництво проведенням кубка здійснює федерація футболу Миколаївського
району разом із відділом з питань фізичної культури і спорту РДА. Безпосереднє
проведення кубка покладається на Комітет з проведення змагань Федерації футболу
Миколаївського району.
III. Терміни та місце проведення.
Кубок відкриття футбольного сезону „Пролісок-2014” (надалі – кубок) проводиться (30
березня та 6 квітня 2014 року) на стадіонах сіл району. На всіх стадіях проведення кубка,
крім фіналу, зустрічі розпочинаються о 12.00 годин, а команди-учасниці змагань
зобов’язані прибути на 11.30 годин.
IV. Учасники змагань.
До участі у кубку допускаються футбольні команди, які сплатили заявковий внесок у
розмірі 70 (сімдесят) гривень (крім господарів відбірних груп) та не мають фінансової
заборгованості перед ФФМР. До складу команди дозволяється заявляти 25 гравців 1997
року народження та старших. До участі у кубку допускаються гравці які внесені в
заявковий лист команди та мають білет учасника змагань ФФМР (не обов’язково
заявлений за дану команду) або паспорт громадянина України чи посвідчення водія
(оригінал документа пред’являється перед початком матчів арбітру змагань). До складу
команди дозволяється заявити 5 «легіонерів». «Леігонером» вважається футболіст який
народився та приписаний за межами Миколаївського району. Дозаявка гравців під час
проведення кубка забороняється. Кожна команда повинна бути забезпечена своїм
медичним персоналом з набором усіх необхідних медикаментів.
V. Умови проведення змагань.
Чвертьфінальна стадія кубка проводиться 30 березня 2014 року. Села-господарі зон
визначаються Комітетом з проведення змагань ФФМР. Змагання в чвертьфінальній стадії
проводяться за кубковою системою з вибуванням після другої поразки згідно сітки, що
додається до даного Положення. Тривалість матчів: 2 тайми по 15 хвилин. Перерва між
таймами – 5 хвилин. У разі нічийного результату пробивається серія після матчевих
пенальті. У разі, якщо в групі 3 команди-учасниці, то змагання відбуваються за коловою
системою з тривалість матчів 2 тайми по 20 хвилин. Якщо при цьому дві або три команди
- в серії після матчевих пенальті.
Гравець, який отримав у грі червону картку (був вилучений), пропускає матчі згідно
дисциплінарних правил ФФМР. За грубі порушення (бійка, участь у масових безпорядках і т.д.) гравець може бути дискваліфікований на визначений або невизначений термін
згідно рішення КДК ФФМР.
Якщо в групі виявиться лише 2 команди-учасниці, то переможець визначається в одній
грі тривалістю 2 тайми по 30 хвилин. У разі нічийного результату проводиться серія після
матчевих пенальті.
На команду, яка дала згоду на участь в цьому кубку, а потім не прибула для участі в
зональних змаганнях накладаються штрафні санкція в розмірі 100 (сто) гривень. Якщо
штраф командою несплачений до початку чемпіонату (першості) Миколаївського району,
то така команда не допускається до змагань до повної сплати нею штрафу на
розрахунковий рахунок ФФМР.
Півфінальна стадія змагань проводиться 6 квітня 2014 року на стадіонах 2 сіл по 3 або 4
команди. Господарі півфіналів кубка визначаються шляхом жеребкування між селами,
команди яких вийшли в цю частину змагань, за виключенням тих сіл, де проводились ігри
чвертьфінальної стадії цього кубка. Змагання відбуваються за коловою системою в групі
де три команди. Якщо при цьому дві або три команди наберуть однакову кількість очок,
то переможець зони визначається згідно вищевказаного порядку. В групі де чотири
команди з вибуванням після першої поразки з тривалістю кожного матчу 2 тайми по 20
хвилин.
Якщо в півфінальній зоні виявиться всього 2 команди-учасниці, то переможець зони
визначається в одній грі тривалістю 2 тайми по 30 хвилин. У разі нічийного результату
проводиться серія після матчевих пенальті.
Фінал проводиться 6 квітня 2014 року о 17-00 годин. Господар фіналу визначається
шляхом жеребкування між двома стадіонами сіл-господарів півфінальної стадії кубка.
Арбітри, які обслуговують усі матчі кубка, попереджають і вилучають гравців згідно
„Правил гри у футбол” та Регламенту чемпіонату (першості) району з футболу сезону
2014 року.
VI. Визначення переможця.
Переможець кожної чвертьфінальної зони виходить в півфінальну стадію змагань.
Переможці двох півфінальних зон виходять у фінал кубка. Переможець кубка відкриття
футбольного сезону „Пролісок-2014” визначається в фінальній зустрічі тривалістю 2
тайми по 20 хвилин. У разі, коли основний час не виявить переможця, призначається
серія одинадцятиметрових ударів.
VII. Нагородження.
Команди-фіналісти кубка „Пролісок-2014” нагороджуються дипломами, а гравці –
медалями відповідного ступеня. Команда-переможець нагороджується перехідним
кубком.
VIII. Фінансові витрати.
Команди-господарі в обох стадіях кубка оплачують харчування арбітрів (арбітра) в сумі
400 (триста) гривень, команди фіналісти оплачують харчування арбітрів у розмірі 100