Книжкова толока у школах району

1. Бібліотека Надія Черкес 12.00

2. Липівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. “БАК” Ева Гата 11.00

3. Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 “Український пріоритет” Володимир Шовкошитний, Станіслав Бондаренко 11.00

4. Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 “Урбіно” Божена Антоняк 11.00

5. Миколаївська гімназія “Український пріоритет” Володимир Шовкошитний, Станіслав Бондаренко 13.00

6. Роздільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Ярослав Сватко, Микола Посівнич 11.00

7. Березинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Галина Вдовиченко 11.00

8. Більченський навчально-виховний комплекс Зеновій Филипчук 11.0

9. Гірський навчально-виховний комплекс “Місіонер” Марія Городечна 11.00

10. Демнянський навчально-виховний комплекс “ Аверс ” Оксана Весна 11.00

11. Дроговизька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. “ Аверс ” Оксана Весна 13.00

12. Київецький загальноосвітня школа І-ІІІ ст. “АРС” Оксана Думанська 11.00

13. Новосілко-Опарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. “Каменяр” Іван Петришин, Ярослав Гентош 11.00

14. Раделицький навчально-виховний комплекс “Коло” Ганна Медвідь 11.00

15. Розвадівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. “Грані” Марія Людкевич, Олена Гордон, Олесь Дяк 11.00

16. Рудниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. “Коло” Ганна Медвідь 13.00

17. Стільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. “Тріада” Іван Яремко 13.00

18. Черницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дара Корній,Ніка Нікалео 11.00

19. Бродківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Дзвенислава Чабан-Леус 11.00

20. Вербізька загальноосвітня школа І-ІІ ст. “Каменяр” Іван Петришин, Ярослав Гентош 13.00

21. Веринська загальноосвітня школа І-ІІ ст. “ Видавництво        Старого Лева ” Оксана Сайко 11.00 22. Держівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. “АРС” Оксана Думанська 13.00

23. Криницька загальноосвітня школа І-ІІ ст. Катерина Немира 11.00

24. Крупська загальноосвітня школа І-ІІ ст. “ Видавництво    Старий Лев ” Оксана Сайко 11.00

25. Малогорожаннівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. “БАК” Ева Гата 13.00

26. Тростянецька загальноосвітня школа І-ІІ ст. “ТРІАДА” Іван Яремко 11.00

27. Устянська загальноосвітня школа І-ІІ ст. “Грані” Наталка Мелетич, Андрій Бачинський 13.00

28. Миколаївська початкова Марічка Крижанівська, Наталка Мелетич 11.00

29. Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Надія Мориквас, Оксана Смерека-Малик 11.00

30. Великогорожаннівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тетяна Фролова 11.00

31. Колодрубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тетяна Фролова 13.00

32. Роздільська гімназія Галина Пагутяк,Дмитро Бондаренко 11.00

33. Роздільська школа № 5 Марія Чумарна, Володимир Пішко 13.00

34. Роздільська школа № 2 “ Теза “ Марина Павленко, Ілько Лемко 11.00

35. Роздільська школа № 4 “ Світ“ Левко Різник 13.00

36. Розділ НВК «Лідер»  “Апріорі»  Вікторія Ковальчук

37. Роздільська школа №3 Марина Павленко, Ілько Лемко 11.00 13.00

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар



один + 7 =

Додати



   Новини cпорту:



Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |
Яндекс.Метрика