Круїзні лайнери

Круїз – для тих, хто жити не може без романтики морів і океанів, і для тих, хто хоче випробувати нові відчуття. Морський круїз – це унікальна можливість відвідати кілька країн за одну поїздку.

Сучасні круїзні лайнери називають «плавучими готелями» або «плавучими палацами»,  посуті це «плавучий будинок», на якому є абсолютно все: приголомшливі ресторани, фешенебельні дискотеки і казино, клуби здоров’я і знамениті центи краси, басейни, тенісні корти і стінки для скелелазіння, тренажерні зали, спортмайданчики, бігові доріжки, кінозали, театри, крижані арени і вертолітні майданчики, бари та магазини, спеціальні пропозиції в меню, шикарні каюти з балконами.

Індустрія круїзів в останні роки набирає обертів і популярності. При цьому зростає потреба в повноцінно укомплектованому екіпажі і штаті різного профілю, які повинні забезпечити пасажирам безпечне плавання і повноцінний відпочинок. Работа на круизных лайнерах це – перспектива кар’єрного росту і висока заробітна плата.

Global Marine Service – престижна робота для моряків. Цікаві вакансії, офіційне працевлаштування, стабільно високий дохід.
Робота на круїзному лайнері і робота в морі – це відмінна можливість отримати заняття до душі і фінансову незалежність. Компанія Global Marine Service пропонує  працевлаштування з гарантованим результатом. Перспективна робота на круїзних лайнерах – гарантія фінансової стабільності!

Джерело: http://globalmarine.com.ua/

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 2 = шість

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |