Козацькі забави

 

Козацькі забави

«Що козаку треба – степу, хліба та неба»

В неділю 14 серпня на “кордоні” сіл Роздолу і Березини відбулись “Козацькі забави” приуроченні до 20 річниці незалежності України. Участь в яких мали взяти команди Роздолу ,Березини, Крупська, Верина і Стільська. Але, так як команди Крупська, Верина і Стілська не з’явилися на змагання, то в бій вступили, як сказав отець Микола Кожух, одвічні супротивики: Розділ-Березина. Нашу команду представляли: Михайло Дмитрів(капітан команди), Білик Руслан, Регусевич Богдан, Юрків Андрій, Пасемко Тарас, Яримович Тарас, Ковальчук Роман, Затварніцький Роман.

Козаки змагалися в наступних дисциплінах: армреслінг, кидання колоди, перетягування каната, пиття пива, стрільба з пневматичної гвинтівки, штовхання воза, козацька естафета, піднімання колоди (32 кг)(тут варто відзначити нашого спортсмена Мішу Дмитріва, який 55 раз підняв!!!!!! 32 кілограмову колоду) та багато іншого… В запеклій боротьбі обидві команди показали рівний результат, навіть козацька юшка і кулиш, зварена учасниками змагань, були оцінені порівну. І врезультаті, після довгих суперечок 1 місце було присуджено команді Роздолу за вишиванки та українські однострої з якими ця команда вийшла на змагання.

Окремо варто подякувати організаторам змагань,а саме депутатам з Роздолу Савицькому Олегу та Мільському Миколі. Адже,все на високому рівні було організовано. І більш як 500 глядачів з Роздолу і Березини отримали моральне задоволення від цих урочистих заходів. Все завершилось “дегустуванням” юшки та кулишу, звареного командами-учасниками, опісля пролунав гімн, і свято відзначення 20 річниці Незалежності нашої неньки України було закрито .

 

Автор: admin 15.08.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

blackberry 9900, gprs.
Характеристики монолитного поликарбоната.

 

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |