Книжкова толока 2013 оголошує конкурс

“Книжкова толока” оголошує конкурс “Ілюстратор”. Коли ми читаємо книжки, то ми  створюємо в уяві фільм, в якому присутні всі дрібниці прочитаного.  Суть конкурсу намалювати на папері як  ви бачите прочитаний світ.

Конкурс “Ілюстратор” охоплює дві вікові категорії. До першої вікової категорії “Малюк ілюстратор” організатори “Книжкової толоки” запрошують діток віком від 4 до 10 років. Цій віковій категорії потрібно намалювати ілюстрацію до української народної казки.  Друга вікова категорія “Ілюстратор сотень сторінок” запрошує учасників віком від 11 років і до 16 років. Умовою для дорослих учасників є ілюстрація до книги.

Другий конкурс – “Книга, яка змінила моє життя…”. Кожен охочий може написати відгук на будь яку книжку. Головне, щоб обрана вами книга, змінила щось у вашому житті: ваше ставлення до буденності, чи ваші переконання, чи відкрила очі на якісь події, чи просто принесла духовне задоволення.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 4 = п'ять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |