Катаракта

Катаракта це – одне з найпоширеніших захворювань очей.   Людський кришталик  ока – це своєрідна   “природна лінза”,  яка пропускає і заломлює світлові промені.  Він розташований усередині очного яблука між райдужкою і склоподібним тілом.  У молодої людини  кришталик  прозорий, еластичний – може змінювати свою форму, майже миттєво “наводячи фокус”. Саме тому, око бачить однаково добре і зблизька, і здалека. При катаракті  відбувається часткове або повне помутніння кришталика  і в око потрапляє лише не значна частина світлових променів, тому зір знижується і людина бачить нечітко і розмито. З роками катаракта глаза   прогресує, а  область помутніння збільшується і зір знижується. Якщо своєчасно не провести лікування, катаракта може призвести до повної сліпоти.

Причини виникнення катаракти є різними: від генетичної схильності та ускладнень внаслідок інших захворювань,  до поганої екологічної обстановки та шкідливих звичок,  зокрема куріння.

Першими симптомами що дозволяють запідозрити  катаракту можуть бути скарги хворих на зниження гостроти зору вдалину і зблизька, як вдень так і ввечері.

Лікування катаракти завжди повинно бути з використанням декількох лікарських засобів, які впливають на різні етапи формування катаракти. Як правило, використовують очні краплі до складу яких входять солі магнію, калію, кальцію, літію. Але існують і такі краплі, які містять різні витяжки тваринної і рослинної природи. Проте існує безліч народних засобів для лікування катаракти очей. Широко використовують всілякі настоянки і відвари з трав, наприклад зерна пшениці, живиця ялиці або сосни, листя берези і багато іншого.

Однак треба пам’ятати, що народні засоби ефективні тільки в початковій стадії захворювання, оскільки якщо забаритися з лікуванням, то це може призвести до незворотних змін, які лікуються тільки хірургічним шляхом або навіть до сліпоти.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ 4 = одинадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |