“Карпати” (Горішнє) – ФК “Березина” : вольова перемога

“Карпати” (Горішнє) – ФК “Березина”  4 – 6

Арбітри: Леськів Андрій , Скульський Олег , Яблонський Віктор.

Склади команд
ФК Березина: Калинич Тарас,  Кулик Роман, Кухарик Андрій,  Наконечний Андрій,  Яримович Іван, Мацьків Володимир, Свідрик Василь, Лавро Ігор, Лавро Роман.

“Карпати” (Горішнє): Дудич Назар, Дудич Михайло, Лема Мар’ян, Жукевич Мар’ян, Кухар Микола, Кізима Юрій.

Голи: 04′ Кухар Микола, 12′ Лема Мар’ян, 15′ Дудич Назар, 38′ Лема Мар’ян, 04′ Яримович Іван, 11′ Лавро Ігор, 22′ Наконечний Андрій, 27′ Кухарик Андрій, 28′ Кухарик Андрій, 30′ Калинич Тарас.

Попередження: 27′ Кухар Микола, 15′ Наконечний Андрій.

Вольова перемога в звітному матчі далась досить нелегко. Пропустивши першими нам вдалось зразу ж відігратись. Але   за підсумками першого тайму команда з Горішнього вела з рахунком 3-2.  В першому таймі у ФК “Березина”  явно не в’язалась гра і  ”Карпатам” вдавалось більше контролювати м’яч,  що і вилилось у гольову перевагу.

Але вийшовши на другий тайм з бойовим настроєм нашим хлопцям вдалось переломити хід гри і за десять хвилин забити чотири голи, що і забезпечило перемогу у матчі. На останніх хвилинах команді з Горішнього вдалось забити четвертий гол і скоротити відставання до двох голів. Фінальний свисток зафіксував звитягу нашої команди з рахунком 4-6.
Після звітного туру ФК Березина піднялась на 9 позицію, а ”Карпати” (Горішнє) залишились  на останній позиції.