ФК Березина - офіційний сайт

Календар матчів

Календар матчів 2 ліга 2013 р.

1 тур Неділя, 28.04.2013 – 16.00

“Карпати” (Горішнє) – “Вихор” (В.Горожанна)
СКК “Надітичі” – ФСК “Тростянець”
ФК “Кагуїв” – “Промінь” (Більче)
“Скеля” (Стільсько) – ФК “Дроговиж”
ФК “Березина” – ФСК “Щирок” (Вербіж)
“Воля” Велика Воля – “Будінвест” (Верин)
“Карпати” Ричагів – КСК “Фаворит” (Розділ)

2 тур Середа, 01.05.2013 18:00

“Вихор” (В.Горожанна) – СКК “Надітичі”
КСК “Фаворит” (Розділ) – “Карпати” (Горішнє)
“Промінь” (Більче) – “Карпати” Ричагів
ФК “Дроговиж” – ФК “Кагуїв”
ФСК “Щирок” (Вербіж) – “Скеля” (Стільсько)
“Будінвест” (Верин) – ФК “Березина”
ФСК “Тростянець” – “Воля” Велика Воля

3 тур Четвер, 09.05.2013 18:00

СКК “Надітичі” – КСК “Фаворит” (Розділ)
“Карпати” (Горішнє) – “Промінь” (Більче)
“Карпати” Ричагів – ФК “Дроговиж”
ФК “Кагуїв” – ФСК “Щирок” (Вербіж)
“Скеля” (Стільсько) – “Будінвест” (Верин)
ФК “Березина” – “Воля” Велика Воля
“Вихор” (В.Горожанна) – ФСК “Тростянець”

4 тур Неділя, 12.05.2013 16:00

КСК “Фаворит” (Розділ) – “Вихор” (В.Горожанна) “Промінь” (Більче) – СКК “Надітичі”
ФК “Дроговиж” – “Карпати” (Горішнє)
ФСК “Щирок” (Вербіж) – “Карпати” Ричагів
“Будінвест” (Верин) – ФК “Кагуїв”
“Воля” Велика Воля – “Скеля” (Стільсько)
ФСК “Тростянець” – ФК “Березина”

5 тур Неділя, 19.05.2013 16:00

“Вихор” (В.Горожанна) – “Промінь” (Більче)
СКК “Надітичі” – ФК “Дроговиж”
“Карпати” (Горішнє) – ФСК “Щирок” (Вербіж)
“Карпати” Ричагів – “Будінвест” (Верин)
ФК “Кагуїв” – “Воля” Велика Воля
“Скеля” (Стільсько) – ФК “Березина”
КСК “Фаворит” (Розділ) – ФСК “Тростянець”

6 тур Неділя, 26.05.2013 16:00

“Промінь” (Більче) – КСК “Фаворит” (Розділ)
ФК “Дроговиж” – “Вихор” (В.Горожанна)
ФСК “Щирок” (Вербіж) – СКК “Надітичі”
“Будінвест” (Верин) – “Карпати” (Горішнє)
“Воля” Велика Воля – “Карпати” Ричагів
ФК “Березина” – ФК “Кагуїв”
ФСК “Тростянець” – “Скеля” (Стільсько)

7 тур Неділя, 02.06.2013 16:00

КСК “Фаворит” (Розділ) – ФК “Дроговиж”
“Вихор” (В.Горожанна) – ФСК “Щирок” (Вербіж)
СКК “Надітичі” – “Будінвест” (Верин)
“Карпати” (Горішнє) – “Воля” Велика Воля
“Карпати” Ричагів – ФК “Березина”
ФК “Кагуїв” – “Скеля” (Стільсько)
“Промінь” (Більче) – ФСК “Тростянець”

8 тур Неділя, 09.06.2013 16:00

ФК “Дроговиж” – “Промінь” (Більче)
ФСК “Щирок” (Вербіж) – КСК “Фаворит” (Розділ)
“Будінвест” (Верин) – “Вихор” (В.Горожанна)
“Воля” Велика Воля – СКК “Надітичі”
ФК “Березина” – “Карпати” (Горішнє)
“Скеля” (Стільсько) – “Карпати” Ричагів
ФСК “Тростянець” – ФК “Кагуїв”

9 тур Неділя, 16.06.2013 16:00

“Промінь” (Більче) – ФСК “Щирок” (Вербіж)
КСК “Фаворит” (Розділ) – “Будінвест” (Верин)
“Вихор” (В.Горожанна) – “Воля” Велика Воля
СКК “Надітичі” – ФК “Березина”
“Карпати” (Горішнє) – “Скеля” (Стільсько)
“Карпати” Ричагів – ФК “Кагуїв”
ФК “Дроговиж” – ФСК “Тростянець”

10 тур Неділя, 23.06.2013 16:00

ФСК “Щирок” (Вербіж) – ФК “Дроговиж”
“Будінвест” (Верин) – “Промінь” (Більче)
“Воля” Велика Воля – КСК “Фаворит” (Розділ)
ФК “Березина” – “Вихор” (В.Горожанна)
“Скеля” (Стільсько) – СКК “Надітичі”
ФК “Кагуїв” – “Карпати” (Горішнє)
ФСК “Тростянець” – “Карпати” Ричагів

11 тур Неділя, 30.06.2013 16:00

ФК “Дроговиж” – “Будінвест” (Верин)
“Промінь” (Більче) – “Воля” Велика Воля
КСК “Фаворит” (Розділ) – ФК “Березина”
“Вихор” (В.Горожанна) – “Скеля” (Стільсько)
СКК “Надітичі” – ФК “Кагуїв”
“Карпати” (Горішнє) – “Карпати” Ричагів
ФСК “Щирок” (Вербіж) – ФСК “Тростянець”

12 тур Неділя, 07.07.2013 16:00

“Будінвест” (Верин) – ФСК “Щирок” (Вербіж)
“Воля” Велика Воля – ФК “Дроговиж”
ФК “Березина” – “Промінь” (Більче)
“Скеля” (Стільсько) – КСК “Фаворит” (Розділ)
ФК “Кагуїв” – “Вихор” (В.Горожанна)
“Карпати” Ричагів – СКК “Надітичі”
ФСК “Тростянець” – “Карпати” (Горішнє)

13 тур Неділя, 14.07.2013 16:00

ФСК “Щирок” (Вербіж) – “Воля” Велика Воля
ФК “Дроговиж” – ФК “Березина”
“Промінь” (Більче) – “Скеля” (Стільсько)
КСК “Фаворит” (Розділ) – ФК “Кагуїв”
“Вихор” (В.Горожанна) – “Карпати” Ричагів
СКК “Надітичі” – “Карпати” (Горішнє)
“Будінвест” (Верин) – ФСК “Тростянець”

14 тур Неділя, 21.07.2013 16:00

“Вихор” (В.Горожанна) – “Карпати” (Горішнє)
КСК “Фаворит” (Розділ) – “Карпати” Ричагів
“Промінь” (Більче) – ФК “Кагуїв”
ФК “Дроговиж” – “Скеля” (Стільсько)
ФСК “Щирок” (Вербіж) – ФК “Березина”
“Будінвест” (Верин) – “Воля” Велика Воля
ФСК “Тростянець” – СКК “Надітичі”

15 тур Неділя, 28.07.2013 16:00

“Карпати” Ричагів – “Вихор” (В.Горожанна)
“Карпати” (Горішнє) – КСК “Фаворит” (Розділ)
“Карпати” Ричагів – “Промінь” (Більче)
ФК “Кагуїв” – ФК “Дроговиж”
“Скеля” (Стільсько) – ФСК “Щирок” (Вербіж)
ФК “Березина” – “Будінвест” (Верин)
“Воля” Велика Воля – ФСК “Тростянець”

16. тур Неділя, 04.08.2013 16:00

КСК “Фаворит” (Розділ) – СКК “Надітичі”
“Промінь” (Більче) – “Карпати” (Горішнє)
ФК “Дроговиж” – “Карпати” Ричагів
ФСК “Щирок” (Вербіж) – ФК “Кагуїв”
“Будінвест” (Верин) – “Скеля” (Стільсько)
“Воля” Велика Воля – ФК “Березина”
ФСК “Тростянець” – “Вихор” (В.Горожанна)

17 тур Неділя, 11.08.2013 16:00

“Скеля” (Стільсько) – “Воля” Велика Воля
ФК “Кагуїв” – “Будінвест” (Верин)
“Карпати” Ричагів – ФСК “Щирок” (Вербіж)
“Карпати” (Горішнє) – ФК “Дроговиж”
СКК “Надітичі” – “Промінь” (Більче)
“Вихор” (В.Горожанна) – КСК “Фаворит” (Розділ) ФК “Березина” – ФСК “Тростянець”

18 тур Неділя, 18.08.2013 16:00

“Промінь” (Більче) – “Вихор” (В.Горожанна) ФК “Дроговиж” – СКК “Надітичі”
ФСК “Щирок” (Вербіж) – “Карпати” (Горішнє)
“Будінвест” (Верин) – “Карпати” Ричагів
“Воля” Велика Воля – ФК “Кагуїв”
ФК “Березина” – “Скеля” (Стільсько)
ФСК “Тростянець” – КСК “Фаворит” (Розділ)

19. тур Неділя, 25.08.2013 16:00

ФК “Кагуїв” – ФК “Березина”
“Карпати” Ричагів – “Воля” Велика Воля
“Карпати” (Горішнє) – “Будінвест” (Верин)
СКК “Надітичі” – ФСК “Щирок” (Вербіж)
“Вихор” (В.Горожанна) – ФК “Дроговиж” КСК “Фаворит” (Розділ) – “Промінь” (Більче) “Скеля” (Стільсько) – ФСК “Тростянець”

20 тур Неділя, 01.09.2013 16:00

ФК “Дроговиж” – КСК “Фаворит” (Розділ) ФСК “Щирок” (Вербіж) – “Вихор” (В.Горожанна) “Будінвест” (Верин) – СКК “Надітичі”
“Воля” Велика Воля – “Карпати” (Горішнє)
ФК “Березина” – “Карпати” Ричагів
“Скеля” (Стільсько) – ФК “Кагуїв”
ФСК “Тростянець” – “Промінь” (Більче)

21 тур Неділя, 08.09.2013 16:00

“Промінь” (Більче) – ФК “Дроговиж”
КСК “Фаворит” (Розділ) – ФСК “Щирок” (Вербіж)
“Вихор” (В.Горожанна) – “Будінвест” (Верин)
СКК “Надітичі” – “Воля” Велика Воля
“Карпати” (Горішнє) – ФК “Березина”
“Карпати” Ричагів – “Скеля” (Стільсько)
ФК “Кагуїв” – ФСК “Тростянець”

22 тур Неділя, 15.09.2013 16:00

ФСК “Щирок” (Вербіж) – “Промінь” (Більче)
“Будінвест” (Верин) – КСК “Фаворит” (Розділ)
“Воля” Велика Воля – “Вихор” (В.Горожанна)
ФК “Березина” – СКК “Надітичі”
“Скеля” (Стільсько) – “Карпати” (Горішнє)
ФК “Кагуїв” – “Карпати” Ричагів
ФСК “Тростянець” – ФК “Дроговиж”

23 тур Неділя, 22.09.2013 16:00

ФК “Дроговиж” – ФСК “Щирок” (Вербіж)
“Промінь” (Більче) – “Будінвест” (Верин)
КСК “Фаворит” (Розділ) – “Воля” Велика Воля
“Вихор” (В.Горожанна) – ФК “Березина”
СКК “Надітичі” – “Скеля” (Стільсько)
“Карпати” (Горішнє) – ФК “Кагуїв”
“Карпати” Ричагів – ФСК “Тростянець”

24 тур Неділя, 29.09.2013 16:00

“Карпати” Ричагів – “Карпати” (Горішнє)
ФК “Кагуїв” – СКК “Надітичі”
“Скеля” (Стільсько) – “Вихор” (В.Горожанна)
ФК “Березина” – КСК “Фаворит” (Розділ)
“Воля” Велика Воля – “Промінь” (Більче)
“Будінвест” (Верин) – ФК “Дроговиж”
ФСК “Тростянець” – ФСК “Щирок” (Вербіж)

25 тур Неділя, 06.10.2013 16:00

СКК “Надітичі” – “Карпати” Ричагів
“Вихор” (В.Горожанна) – ФК “Кагуїв”
КСК “Фаворит” (Розділ) – “Скеля” (Стільсько) “Промінь” (Більче) – ФК “Березина”
ФК “Дроговиж” – “Воля” Велика Воля
ФСК “Щирок” (Вербіж) – “Будінвест” (Верин)
“Карпати” (Горішнє) – ФСК “Тростянець”

26 тур Неділя, 13.10.2013 16:00

СКК “Надітичі” – ФСК “Тростянець”
“Карпати” Ричагів – “Вихор” (В.Горожанна)
ФК “Кагуїв” – КСК “Фаворит” (Розділ)
“Скеля” (Стільсько) – “Промінь” (Більче)
ФК “Березина” – ФК “Дроговиж”
“Воля” Велика Воля – ФСК “Щирок” (Вербіж)
ФСК “Тростянець” – “Будінвест” (Верин)


Сайт села Березина Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2014
При використанні матеріалів гіперпосилання обов'язкове!!!!!
Розробка сайту © Василь Свідрик
Яндекс.Метрика