Jeunesse Global – омолодженням організму на клітинному рівні

Продукція Компанії Jeunesse Global – це абсолютно новий унікальний підхід по догляду за шкірою і харчовим добавкам. На відміну від інших компаній, продукція яких спрямована на підтримку здоров’я, продукты jeunesse пропонує досягти дві важливі цілі – усунути найголовнішу причину всіх захворювань (скорочення тіломір) і продовжити життя і якість самого життя людини.
Компанія JEUNESSE GLOBAL є унікальним виробником і розробником продукції для боротьби зі старінням на клітинному рівні. Відомо, що старіння починається на рівні клітини. Компанія Jeunesse Global спільно з відомими лікарями, пластичними хірургами, вченими розробила чудову лінію косметики для догляду за шкірою обличчя і тіла – серію Luminesce. Як результат – обличчя набуває наповненість, більш молодий і сяючий вигляд.
Ще одна категорія продукції Jeunesse Global – добавки, харчування, завдяки якому відбувається омолодженням організму на клітинному рівні. Продукція харчування компанії Jeunesse Global включає в себе антиоксиданти, продукти очищення організму, продукти, що подовжують тіломіри клітин, тим самим продовжуючи її здорове життя, продукти для підтримки нормальної ваги і обміну речовин. Всі продукти Jeunesse Global, крім своєї основної функції, також наповнюють організм енергією, усіма необхідними вітамінами і мінералами.
За невеликий термін в 4,5 року компанія Jeunesse Global вийшла на лідируюче місце в усій МЛМ індустрії, а її талановиті працівники зуміли підкорити своїми продуктами споживачів з 90 країн світу, завдяки своїм технологіям, гарантіям якості та правильному підходу до клієнтів, які отримують унікальну продукцію.
Jeunesse Global пропонує самі передові інноваційні ексклюзивні технології омолодження організму і збереження шкіри молодою і здоровою. За розробкою передових технологій з використанням фактора росту, отриманого з дорослих стволових клітин стоять всесвітньо відомі вчені.
Кожен з нас бажає бути здоровим і як найдовше залишатися молодим, енергійним, повним сил і свіжого погляду на життя. Саме цю можливість нам дає продукція компанії Jeunesse Global. В основі багатьох з них лежать революційні розробки на основі досліджень, за які доктори нагороджені Нобелівською премією 2012 у галузі біології (розвитку індукованих стовбурових клітин). Продукти Jeunesse дозволяють нам повернути молодість шкіри і організму на клітинному рівні.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |