iphone 5

iPhone 5 доступний в двох колірних варіантах: білий і чорний, як і iPhone 4S. При цьому якщо обидва варіанти iPhone 4S поставлялися в білих коробках, то чорний iPhone 5 продається в чорній же упаковці. Причому цей чорний – з благородним сріблястим відливом. Виглядає дуже здорово і дорого!
Коробка iPhone 5
Склад комплектації традиційний: конверт з інформаційними листівками, наклейки з емблемою Apple, скріпка для вилучення SIM-лотка, навушники, кабель для підключення до ПК через USB або до вилки 220 В, а також зарядний пристрій.
Комплектація iPhone 5
Внутрішня організація упаковки iphone 5 цілком звична, за двома винятками, одне з яких – дрібниця, а ось інше – вельми цікаве.
Коробка iPhone 5
Дрібне виняток – це пластикова форма для аксесуарів (в iPhone 4S навушники, кабель і зарядний пристрій були відокремлені просто картонними перегородками). А цікаве – той факт, що навушники тепер лежать в окремій, дуже оригінальною пластмасовій коробочці.Універсальні навушники: : Універсальні 3,5 мм навушники
Подвійна камера: 2 камери, фото підтримує вихід максимально 640 х 480 пікселів і відео
Музичний плеєр: з підтримкою AMR, MIDI, WAV, MP3 форматі
Відео плеєр: з підтримкою 3GP, MP4, AVI, FLV, RMVB форматі
Відеокамера: Так
Диктофон: Так
Формат зображення: JPG, GIF, PNG і BMP

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ 4 = п'ять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |