Іce Bucket Challenge

 

http://joyreactor.cc/

Останнім часом в мережі  з’явилося , багато відео на якому люди обливають себе водою. На перший погляд може здатися, що вони не мають чим зайнятися і бісяться від жиру. Насправді всі ці обливання  це благодійна акція  Ice Bucket Challenge.

 Даний флешмоб набрав популярність в соціальних мережах у серпні 2014 року. В Україні став популярним в останній декаді серпня (з 20-х чисел).

За правилами, учасник, що облив себе відром крижаної води, має право кинути виклик ще трьом учасникам. Протягом 24 годин вони повинні зробити те ж саме.

У разі відмови від участі в акції людина повинна внести пожертвування в доброчинний фонд в розмірі $100, в разі прийняття — сума складає всього $10.

В Україні ця акція набула дещо іншого характеру – це збір коштів, які підуть на лікування онкохворих а також, на збір допомоги українській армії, кожен вже сам вирішує кому він спрямовує допомогу. Правила залишаються ті ж самі, але пожертвування відбувається не у долларах, а у гривнях. Окрім цього фіксуються випадки, коли місцеві благодійні фонди дану акцію перенаправляють у своє русло “допомоги” для розвитку власної діяльності. В Україні Ice Bucket Challenge прокотився такими містами: Кам’янець-Подільський, Горохів, Боярка, Фастів, Львів, Полтава, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Дрогобич, Київ, Луцьк, Рівне, Надвірна, Броди, Жидачів, Стебник, Борислав, Овруч, Калуш, Харків, Кіровоград, Біла Церква, Бровари, Нетішин, Славута, Острог, Ходорів, Новий Розділ, Бар, Вінниця Володимир-Волинський та інші.

 

0
Знаходиться в: Суспільство

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |