..І знову дзвоник кличе на урок!…

На календарі перше вересня – і знову звук Першого дзвоника закликає учнів нашої школи за парти. Розпочався  новий навчальний рік. Здавалося б,  як і завжди. Але поруч із тим  – не так . Ще ніколи не було, аби яскрава першовереснева лінійка завмирала у хвилині мовчання. Адже жорстока війна торкнулася крилом і нашого села. Наш герой Андрій Марунчак, віддав своє життя задля нашого щасливого майбутнього.

Свято розпочалося молебнем у місцевому храмі, а потім продовжилося на шкільному подвір’ї, яке було прикрашене квітами та кульками блакитно-жовтих кольорів. Учнів і вчителів привітали директор школи Березюк Мирон Теодорович, сільський священик о. Ігор, сільський голова О. О. Лавро.У своїх виступах вони наголосили на те, що цьогорічне свято відбувається у важкий для України час, тому усі ми повинні об’єднатися навколо ідеї єдності держави, братерства між заходом і сходом, любові та поваги один до одного.

 

Джерело: http://berezunaschool.ucoz.ua/

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |