Громадські обговорення проекту створення індустріального (промислового) парку на територіях колишніх сірчаних виробництв у Новому Роздолі

10 липня о 16.00 у приміщенні Будинку культури   у м. Новий Розділ відбудуться громадські обговорення проекту створення індустріального (промислового) парку на територіях колишніх сірчаних виробництв у Новому Роздолі.

Під час зустрічі громаді Нового Роздолу будуть представлені результати досліджень щодо розвитку інвестиційного потенціалу регіону, які проводилися в рамках польсько-українського проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок». Зокрема буде представлено перспективу створення індустріального парку поблизу Нового Роздолу.

Індустріальний парк – це спеціально організована для розміщення нових виробництв територія, забезпечена енергоносіями, інфраструктурою, потрібними адміністративно-правовими умовами, керована спеціалізованою компанією.

Проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом. В рамках даного проекту відбувається рекультивація частини земель пост-сірчаного виробництва та розробляється концепція побудови індустріального парку.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |