Громадські консультації з працівниками “Сірки”

25 лютого поточного року у приміщенні РДГХП «Сірка» відбулися громадські консультації з працівниками «Сірки». Участь у них взяли: перший заступник міського голови Нового Роздолу Микола Поглод, який у вступному слові звернув увагу присутніх на необхідність розвитку депресивного регіону, директор РДГХП «Сірка» Є. Швед та його заступник І. Мостовий, директор ДП НДГХП «Сірка» Р. Мельничук, представник Центру Регіонального Розвитку Володимир Крижанівський, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, яка є розробником концепції Новороздільського індустріального парку В. Воробей, менеджер проектів ППВ „Мережа Знань” К. Кравчук, директор ТОВ «АКД», яке є розробником детального плану території індустріального парку, О.Шульга, працівники Сірки та громадськості.автобетоносмеситель купить
На початку зустрічі В. Воробей розповів присутнім про проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок». Також він ознайомив учасників із концепцією індустріального парку та розповів про проблемні місця, які виникають у процесі його створення. Працівники Сірки надали фахові коментарі до концепції, завдяки яким розробники зможуть її значно вдосконалити.

Після презентації концепції директор ТОВ «АКД» О. Шульга представив детальний план території Новороздільського індустріального парку. У процесі його створення виникало дуже багато неврегульованих питань. Працівники «Сірки», які роками працювали на цьому підприємстві і дуже добре знають його територію, надали свої пропозиції до розробки документу. Проектанти найближчим часом опрацюють усі зауваження і незабаром представлять громаді Нового Роздолу оновлений детальний план території Новороздільського індустріального парку на ще одних громадських консультаціях. Після цього детальний план території буде затверджуватися сесією Новороздільської міської ради.
Громадські консультації проводилися в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

Володимир Крижанівський – 
Координатор
Центру Регіонального Розвитку,
м.Новий Розділ. ГМА “Медіа-ресурс – 81652” 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 1 = п'ять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |