Громадське обговорення бачення розвитку території «Сірки»

фото http://rozdil.com.ua/

25 березня у Новому Роздолі відбулося громадське обговорення бачення розвитку території «Сірки». Таке бачення дозволить внести ясність щодо призначення територій, – визначити зони для відновлення промисловості, зелені зони та зони для відновлення екологічного балансу.Участь у громадському обговоренні взяли представники Новороздільської міської ради, Центру «Регіональний Розвиток», представники агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, які розробили концепцію Новороздільського індустріального парку, представники Львівської обласної державної адміністрації, депутати Львівської обласної ради, сільські голови Станківців, Березини, Горішнього, Берездівців, представники РДГХП та НДГХП «Сірка» та інші.

На початку зустрічі міський голова Нового Роздолу Володимир Туз привітав учасників та представив проект ЄС, у рамках якого відбувається рекультивація ділянки під індустріальний парк і проводяться заходи.

Пропозиції зонування території «Сірки» представив Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, подякувавши п. Оресту Венчаку з Берездівецької сільської ради за вхідні пропозиції. Передбачається, що територія «Сірки» буде поділена на три зони: промислову, на якій доцільно розміщувати виробничі підприємства, рекреаційну, яка слугуватиме місцем відпочинку для мешканців та гостей Нового Роздолу та зону хвостосховища, яка потребує подальшого дослідження. Дискусію викликали питання збереження мисливських угідь у с. Березина як буферної зони між можливою промисловою зоною та безпосередньо хатами, – початковий пропонований варіант передбачав включення цієї території до промзони. Оновлений варіант зонування врахує це питання.

Учасники погодились з доцільністю використовувати промисловий потенціал Нового Роздолу. Створення Новороздільського індустріального парку доповнить діючі на території підприємства та створює можливості для залучення додаткового фінансування на територію для рекультивації наступних територій. Йшлось про необхідність розробки нової державної програми для розвитку пост-індустріальних територій, у т.ч. для потреб Новороздільської сірки.

Учасники зійшлися на тому, що зонування території «Сірки» треба закріпити юридично, – після внесення коректив до пропонованого плану зонування надіслати пропозиції радам і провести процедуру офіційних громадських слухань. Йшлось про потребу у юридичному аудиті – інвентаризації всієї землі на території Сірки – визначення правових статусів та власників.

Усі зібрані пропозиції найближчим часом будуть опрацьовані і відповідно до них будуть внесені зміни у зонування. Свої пропозиції до бачення розвитку території «Сірки» можна надсилати до Центру «Регіональний Розвиток» та Новороздільської міської ради. Оновлений варіант зонування буде представлений на громадських слуханнях, після чого для увійде у розробкку комплексної програми розвитку «Сірки».

Захід відбувся в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

0
Знаходиться в: Новини Березина, Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |