Храмовий празник Покрови Пресвятої Богородиці

18 жовтня 2015 року в Березині святкували храмовий празник Покрови Пресвятої Богородиці.  Участь у святковій літургії, разом із місцевим парохом отцем о. Петром Курпітою та іншими запрошеними священнослужителями, взяв Преосвященний владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії.


Як повідомляється, на офіційній  інтернет сторінці  Стрийської Єпархії УГКЦ, звертаючись до численно зібраних вірних та гостей храму, владика Богдан окреслив роль Пресвятої Богородиці у спасінні людини і побажав усім ЇЇ заступництва та опіки. Після закінчення Божественної Літургії, єпископ привітав усіх парафіян з храмовим празником, а у свою чергу, о. Петро Курпіта подякував Владиці Богдану за візит, спільну молитву та глибокі слова духовного повчання. Після Літургії відбулося водосвяття та окроплення вірних свяченою водою. На закінчення, владика уділив своє архиєрейське благословення і кожному подарував пам’ятку з нагоди душпастирських відвідин.

Все пройшло у святковій і урочистій атмосфері…

0
Знаходиться в: Новини Березина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ вісім = 12

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |