Голова ЛОДА з робочим візитом відвідав Миколаївський район

фото http://mykolaiv-rda.lviv.ua/

3 лютого у Миколаївському районі  з робочим візитом побував голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Михайлович Синютка, про це  повідомляється на офіційному сайті Миколаївської РДА.

Спільно з керівництвом району,  голова облдержадміністрації   відвідав виробництво ПрАТ “Роздільський керамічний завод” та дочірнє підприємство “Юліус Кох Україна”.

Під час візиту   обговорено динаміку виготовлення та реалізації   продукції, рівень заробітної плати  працівників та можливість створення нових робочих місць,  інвестиційний клімат  та перспективи розвитку підприємств.

Зокрема, керамічний завод у смт. Розділ, котрий спеціалізується на виготовленні різного типу цегли (клінкерної, облицювальної, фасонної) у 2016-му році має намір встановити додаткове обладнання для виробництва нової продукції. Зокрема, компанія планує розпочати випуск декоративної цегли “флешинг”. До слова, підприємство впродовж останніх двох років активно нарощувало виробництво продукції. Тут працевлаштовано майже 200 осіб.

Окрім цього, вже невдозі у м. Миколаєві відкриє виробничий цех дочірнє німецьке підприємство “Юліус Кох Україна”, яке виготовляє фурнітуру для жалюзів. Цех площею близько 1000 метрів квадратних суттєво збільшить виробничу потужність. За словами керівництва – майже на 50%. На сьогодні тут працює 39 людей, проте з розширенням виробництва додатково створять ще 10 нових робочих місць.

Опісля відбулась зустріч з активом району – депутатами районної ради, керівниками територіальних органів  виконавчої влади, керівниками підприємств, установ, організацій, головами міської, селищних та сільських рад,  представниками політичних партій та громадських організацій.

Під час  виступу   голова облдержадміністрації   акцентував увагу  на  необхідності спільної роботи  всіх  структур щодо забезпечення належного рівня  проведення  мобілізації в районі у зв’язку з  напруженою ситуацією в країні,   розвитку основних галузей  господарського комплексу району,  наголосив на  відповідальності й ефективності роботи держслужбовців та  посадових осіб місцевого самоврядування.

Після звіту голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослава Папуги  відбувся діалог з присутніми.

Основні проблеми, які порушували жителі району стосувалися ремонту дороги Миколаїв-Комарно-Городок, освітлення пішохідних переходів у с.Розвадові та в с.Красові, облаштування захисної зони водойми Байкал, укріплення берегу річки Дністер на території Колодрубівської сільської ради, якості харчування хворих в Миколаївській КЦРЛ, надання пільг та нарахування субсидій управлінням соціального захисту населення  тощо.

На завершення зустрічі слово мали голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький та міський голова Андрій Щебель.

Підсумовуючи, голова облдержадміністрації запевнив у готовності до конструктивної співпраці з усім активом та у реагуванні  на пропозиції, які б покращували соціально-економічний розвиток району.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарчотири + = 12

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |