Герої не вмирають

За благодійні кошти батьків та активності учнівського самоврядування під керівництвом адміністрації у Березинській  школі створений стенд Героям Небесної Сотні.
На лінійці-реквіємі “Майдан. Герої не вмирають”, присвяченій Дню гідності та свободи, учні згадали події річної давності. Хвилиною мовчання  шкільна родина вшанувала Героїв, тих, для кого “справедливість”, “гідність”, “свобода”, “Україна” були не просто словами, а сенсом їх життя.
Учні 9 класу, учасники виховного заходу, згадали про криваві бої, які точаться на Сході україни, воїнів-односельчан, що воюють не шкодуючи власного життя, захищають неньку Україну. Висловили свою вдячність тим, хто відстоює право України бути гордою державою. На завершення виконали гімн “Революції Гідності”. Лінійку-реквієм підготували педагог-організатор Борачок Т. Ю та заступник директора по виховній роботі Дзюрах Я. Й.

Джерело: http://berezunaschool.ucoz.ua/

 

Изготовление мягкой мебели

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар2 + вісім =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |