Герої не вмирають!

22 лютого в Березинській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні 9-10 класів провели лінійку-реквієм «Герої не вмирають!» приурочену пам’яті героїв Небесні сотні.

Захід був спрямований на виховання в учнів патріотичної  свідомості та прищеплення любові до Батьківщини. Старшокласники закликали згадати у наших молитвах усіх Героїв, які віддали життя за наше майбутнє. Ведучі під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе каче…» запалили свічку і передали учням по колу для того, щоб кожен міг торкнутися пам’яті того священного вогню-частинки вічного.

Надзвичайно душевно звучала пісня «Кленова балада» у виконанні учениці 9 класу Венчур Марти,  яка вразила до сліз багатьох учнів і зуміла проникнути глибоко в душу, додаючи сили і духу боротися за неньку Україну.

Наприкінці лінійки-реквієм учням запропонували вшанувати пам’ять, впавши за світле майбутнє України, хвилиною мовчання. Ведучі поклали квіти до пам’ятника героя АТО Марунчака А. М. , а також до стенду Героїв Небесної сотні.

0
Знаходиться в: Новини Березина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім − 6 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |