ФУТБОЛЬНА ЛОТЕРЕЯ: ПОДВІЙНИЙ ПРОМАХ

Цього року на  “Пролісок” нам випало їхати  у Верин. Крім місцевої команди нашими суперниками були команда Дроговижа та наші сусіди Розділ.
За жеребом спочатку випало грати з Дроговижем. В першому таймі гра вийшла  рівною, майже без гольових моментів. В другій частині матчу все проходило майже за таким самим сценарієм. Хоча,  вже дещо гостріше атакували наші суперники. Вкінці матчу незрозуміла червона карточка Тарасу Зубрицькому змусила нас догравати в меншості. Але вдалося втримати нульову нічию. За регламентом цього кубка зразу після основного часу пробиваються пенальті, і тут футбольна фортуна відвернулась. 3-0 “на-сухо” по пенальках перемагає Дроговиж.
Друга гра з господарями – командою Верина вже була більш динамічнішою і напруженішою. Могли відзначитися гравці як однієї,  так і другої команд. Але фінальний свисток зафіксував нульову нічию. А пенальки знову були не в нашу користь…
Тож, “Пролісок” цього року для нас закінчився двома матчами, але взагальному склалося хороше враження від гри команди.
Склад ФК Березина на кубку “Пролісок-2012”:
Шуманський Василь, Наконечний Андрій, Зубрицький Тарас, Лавро Ігор, Свідрик Василь, Шуманський Іван, Лавро Роман, Яримович Іван, Кухарик Андрій, Бацик Дмитро, Брич Тарас, Хлєбик Юра, Верещук Петро, Палюх Юра.

0
Знаходиться в: Спорт

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар9 + = дванадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |