Фотокниги

Фотокнига – це сучасний спосіб оформити ваші улюблені фотографії, кожна з яких гідна окремої сторінки у вашому житті. Традиція зберігати домашні фотоархіви в справжніх книгах народилася в Європі, а в останні роки набирає популярність і в нас.
У першу чергу слід розуміти, що фотокнига – це впорядкована розповідь про якусь подію, оформлене особливим чином. Фотокнига може бути присвячена будь-якої події. Наприклад, містити Вашу власну фотосесcію, або перші фото Вашої дитини.Матеріалом для створення фотокниги є і день народження, і корпоративна вечірка, і туристичні фото … Словом, будь-яка тематична серія Ваших фотознімків. Окремо варто виділити «Весільні фотокниги», як напрямок. Фотокниги бувають великі і малі, веселі і серйозні. Все залежить від Ваших ідей.

У фотокнигах сторінки або розвороти є єдину композицію, а завдяки сучасному комп’ютерному оформленню з ваших фото створюються справжні витвори мистецтва. Красива фотокнига високої якості у багато разів перевершує навіть найкращий фотоальбом.

Фотокниги, перш за все, відрізняються від фотоальбому технологією виробництва. При виготовленні фотокниги знімки не наклеюють на сторінки, а відразу монтують в єдиний цифровий макет, після чого він роздруковується і збирається в книгу.

Справжню класичну фотокнигу друкують на тому ж обладнанні, що і звичайні фотографії – на цифровій машині .Кожен розворот друкують як окрему фотографію, а потім згинають посередині. Після цього розвороти наклеюють на щільну основу – картонну або пластикову. Більш надійною вважається друк фотокниг на пластиковій основі, оскільки пластик стійкий до вологи.
Отже, Ви вже сфотографувалися з сім’єю, замовили зйомку свого малюка, або зробили весільну фотосесію?
Або якщо Ви ще не маєте матеріалів, то можна зробити заказ фотографий, а з них зробити фотокнигу, яка розповість фотоісторію Вашої родини.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ вісім = 9

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |