ФК “Березина” – СКК Пісочна 7 – 3 перемога над лідером

ФФМР Футзал

ФК “Березина” – СКК Пісочна 7 – 3

Спорткомплекс “Ювілейний”, 15.02.2014 16.00
Арбітри: Мазуранчик Андрій , Стеців Олег О. , Леськів Андрій.

Склади команд
ФК Березина: Калинич Тарас,  Кулик Роман, Кухарик Андрій,  Наконечний Андрій,  Яримович Іван, Мацьків Володимир, Свідрик Василь, Бацик Дмитро,  Лавро Роман.

СКК Пісочна Гузик Роман,  Котула Руслан,  Мацьків Андрій,  Паньків Іван,  Струк Андрій, Вересняк Сергій.

Голи: 06′ Яримович Іван, 10′ Кухарик Андрій,  12′ Котула Руслан,  13′ Калинич Тарас, 19′ Кухарик Андрій,  19′ Струк Андрій,  19′ Кулик Роман,21′ Головка Іван,  26′ Бацик Дмитро,  29′ Яримович Іван.
Перемога Березини у звітному матчі стала однією із сенсацій 9 туру. Хоча, якщо дивитися по грі то можна з  впевненістю сказати, що наша команда більше заслуговувала на 3 очки. З перших хвилин гравцям ФК Березина вдалось нав’язати свою гру своїм  більш досвідченим суперникам.  Що і вилилось в забиті голи.  Перший тайм закінчився з рахунком 5-2 в нашу користь.

В другому таймі команда з Пісочної  спробувала здійснити штурм  наших воріт. Їм навіть вдалося скоротити відставання до двох голів,   але на більше не хватило ні сил ні футбольного везіння:  м’яч ніяк не хотів попадати в ствір воріт.  Натомість березинській команді вдалось  ще забити і здобути переконливу перемогу над одним із лідерів турнірної таблиці.

 

0
Знаходиться в: Спорт

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар2 + = десять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |