ФК “Березина” – СКК Пісочна 7 – 3 перемога над лідером

Арбітри: Мазуранчик Андрій , Стеців Олег О. , Леськів Андрій.

Склади команд
ФК Березина: Калинич Тарас,  Кулик Роман, Кухарик Андрій,  Наконечний Андрій,  Яримович Іван, Мацьків Володимир, Свідрик Василь, Бацик Дмитро,  Лавро Роман.

СКК Пісочна Гузик Роман,  Котула Руслан,  Мацьків Андрій,  Паньків Іван,  Струк Андрій, Вересняк Сергій.

Голи: 06′ Яримович Іван, 10′ Кухарик Андрій,  12′ Котула Руслан,  13′ Калинич Тарас, 19′ Кухарик Андрій,  19′ Струк Андрій,  19′ Кулик Роман,21′ Головка Іван,  26′ Бацик Дмитро,  29′ Яримович Іван.
Перемога Березини у звітному матчі стала однією із сенсацій 9 туру. Хоча, якщо дивитися по грі то можна з  впевненістю сказати, що наша команда більше заслуговувала на 3 очки. З перших хвилин гравцям ФК Березина вдалось нав’язати свою гру своїм  більш досвідченим суперникам.  Що і вилилось в забиті голи.  Перший тайм закінчився з рахунком 5-2 в нашу користь.

В другому таймі команда з Пісочної  спробувала здійснити штурм  наших воріт. Їм навіть вдалося скоротити відставання до двох голів,   але на більше не хватило ні сил ні футбольного везіння:  м’яч ніяк не хотів попадати в ствір воріт.  Натомість березинській команді вдалось  ще забити і здобути переконливу перемогу над одним із лідерів турнірної таблиці.