Першість Миколаївського району з футболу ІІ ліга

Арбітр: Прендота Мирон

ФК “Березина”:
Мацьків В.,  Шуманський І., Хлєбик Ю., Партин В., Татчин В.,   Бацик Д.,  Яримович В.( Кулик Р.  46′ ),  Яримович І.( Білик Р. 83’), Лавро Р., Лавро І.,  Калинич Т.
Гол: Калинич Т. – 80’

Протистояння з командою із Тростянця завжди були напруженими і видовищними. За останні чотири роки в матчах чемпіонату  була зафіксована така статистика:  ми двічі перемагали (враховуючи сьогодні), двічі програвали і двічі була нічия.
2010:  ФСК “Тростянець” – ФК “Березина”   3-2, ФК “Березина” – ФСК “Тростянець”  2-2
2012:  ФК “Березина” – ФСК “Тростянець”  5-0, ФСК “Тростянець” – ФК “Березина”   2-1
2013: ФСК “Тростянець” – ФК “Березина”   1-1, ФК “Березина” - ФСК “Тростянець”  1-0

Цікавим і динамічним був  і звітній матч. З перших хвилин перевагою заволоділи гравці нашої команди.  Раз пораз виникали гострі контратаки біля воріт гостей.  Слід відзначити, що на висоті був голкіпер  ФСК “Тростянець”, який декілька раз просто таки врятував свою команду. Команда із Тростянця відповідала гострими контратаками.  Вкінці першої 45  хвилинки реальну нагоду забити  фактично в пусті ворота змарнував нападник гостей.  Декілька моментів змарнували і наші хлопці. Але в першому таймі нікому так і не вдалось відзначитись.
В другій половині  матчу команди помінялися ролями. Гості більше атакували, а господарі діяли на контратаках.  На 65 хвилині матчу вихід один на один з голкіпером не реалізував Роман Лавро. Були моменти і у Тростянця.  Але забитого гола глядачі не бачили. І коли здавалося, що все так і завершиться сухою нічиєю на 80 хвилині Тарас Калинич отримавши м’яч на лівій бровці ввійшов у штрафний майданчик і відправив його у дальню дев’ятку.  В час, що залишився гості пробували відігратися, але фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу нашої команди.
Юнацький склад ФК Березина обіграв свої суперників з рахунком 2-1 і нарешті перервав свою без виграшну серію.  Голи за Березину забивали Клімковський Роман та Левко Максим.

В наступному  турі  приймаємо Стільсько.