Фінальна частина кубка району “Золота Осінь”

9 листопада в м. Миколаєві пройшла  фінальна частина кубка району “Золота Осінь”. Так як,  минулорічний володар кубка КСК “Берездівці” вилетів  на стадії  чверть-фіналу, то це передрікало нового володаря кубка.

фото vk.com/club47432325

Розпочалися півфінальні матчі з протистояння одвічних суперників команд “ІММ” Устя та ФК “Дроговиж”. Гра видалася видовищною, але  до забитих голів в основний час  так і не було. Отож,  доля першого фіналіста вирішувалася в післяматчевих пенальті, де більш вдалішими стали устянці перемігши своїх опонентів з рахунком 3:1.

Другий пів-фінал проходив у напруженій боротьбі між командами “Дністер” Київець та “Промінь” Липівка. Вже на 5 хвилині матчу гравець Липівки Сергій Самолюк дальнім ударом “розпечатав” ворота “Дністра”, але вже через 10 хвилин Наконечний Петро голом близнюком встановив паритет. Долю другого фіналіста міг вирішити липівчанин Олег Фацієвич, але з 11-ти метрової позначки він не зміг переграти воротаря Київця. В даному матчі спрацювало старе футбольне правило “не забиваєш ти-забивають тобі” яким на 47 хвилині скористався форвард Київця Мар’ян Гнатківський. Результат матчу 2:1 і в фіналі зустілися команди з Устя і Київця.

Фінальна гра проходила переважно на контратаках, з невеликою кількістю фолів на підступах до штрафногомайданчика  то однієї то іншої команди. Здавалося в такому руслі устянці вдруге будуть пробивати післяматчеві пенальті, але після вдалої подачі зі штрафного Григорій Коваль головою замкнувши передачу головою на 41 хвилині приніс перемогу своїй команді. Тим самим команда “ІММ” на мажорній ноті завершила футбольний сезон в Миколаївському районі

Головний арбітр:Макаров Анатолій(Розділ)

Асистенти арбітра:Яблонський Віктор (Березина),Мазуранчик Андрій (Розвадів)

Гол: Коваль Григорій (41′)

Попередження:17′ Мацьків Андрій (Київець)-57′ Оприско Василь (Устя)

Склади Команд:

ІММ Устя: Галан Тарас,Оприско Василь,Синишин Олег,Пронів Олег,Гусар Ігор,Синишин Ігор,Яріш Ростислав,Семенюк Володимир,Коваль Григорій,Заблоцький Станіслав (Сенишин Юрій 31′),Олексин  Іван (Оприск Олег 43′)

Дністер Київець:Борщевський Сергій,Мелешко Віктор,Мелешко Ростислав,Федьків Назар,Мацьків Андрій,Мелешко Богдан,Гнатківський Мар’ян,Школьнік Андрій (Наконечний Володимир 60′) Гетьманчук Роман,Попик Захар,Наконечний Петро