Фінал “Кубка Незалежності-2013″

На день незалежності Берездівецький стадіон був заповнений не тільки місцевими уболівальниками футболу, а  й значна їх частина приїхала з сіл Устя та Крупське Миколаївського району. Доречно відзначити, що хоч не домінуюча, але все таки досить помітною були на трибунах стадіону представниці прекрасної половини людства. Ну і як завжди досить значна частина уболівальників була з Нового Роздолу, що зовсім поруч. Ну, як в цей день неможна було не піти на футбол, коли під егідою Федерації футболу Миколаївського району розігрувався фінал кубка до дня незалежності України. У фінальній баталії зустрілися команди «ІММ» Устя і СКК «Крупсько».
З перших хвилин на полі почалася справжня жорстока, безкомпромісна запекла боротьба. Команди добре розуміли за що борються, на терезах був перехідний кубок району. Гравці СКК «Крупсько» піднеслися духом і розпочали безперервні атаки на ворота суперників, і це дало на 25 хвилині свій результат. Гол забив нападаючий Василь Оленич. Забитий гол, спекотна погода заспокоїла трохи крупецьких хлопців, чим скористалася команда з Устя. На останніх хвилинах першого тайму, стримуючи атакуючий порив суперників з Устя порушують правила у свої штрафній захисники команди СКК «Крупсько». Ревіння, шум, свист не спрацювали, нерви у Василя Залуги виявилися сильніші і він зрівнює рахунок. З нічийним рахунком команди пішли на перерву
Другий тайм розпочався не очікувано, на 47 хвилині команда з Устя робить атаку і сильним ударом Ігор Гусар забиває другий гол у ворота суперників. Чергова атака команди «ІММ» Устя на 67 хвилини і Юрій Кузів закріпляє успіх своєї команди роблячи рахунок 3 : 1. Переможний рахунок у два голи вже тепер заспокоїло атакуючий порив хлопців з Устя, вони порахували, що гра вже зроблена. Та тут вийшло не так, як хотілося. Програш для хлопців з Крупського означав дорогу не до домівки, а в пекло, про це нагадували гравцям і їх уболівальники на трибунах, це примусило команду всі свої сили віддавати грі, щоб вирвати таку бажану перемогу. Команда СКК «Крупсько» на закінченні матчу перехватила ініціативу і нав’язала свою жорстоку гру, яку гравці з Устя не чекали в кінці гри. На 77 хвилині їх заставляють помилитися у своїй штрафній і Роман Довган скорочує з пенальті рахунок у грі. У команди появились велика надія хоча би фінальний матч звести до нічиєї. І в останні хвилини тайму розпочалися шалені атаки на ворота суперників. На додатковій 92 хвилини грубо збиває атакуючого гравці у своїй штрафній Олег Пронів (Устя) за що суддя на полі засвітив перед його очима червону картку і видавив його з поля та призначає черговий, вже третій пенальті у грі.

Роман Довган і на цей раз не схибив, забиваючи третій гол суперникам, тим самим вирівнюючи рахунок у матчі. Основний рахунок гри 3 : 3, а це означає, що попереду ще два скорочені тайми.

Додаткових два коротких періоди гри пройшли в більш спокійній і рівній боротьбі. Ні одна з команд не стала ризикувати і грати у відкритий атакуючий футбол. Рахунок так не одна із команд на табло не змінила, а це означає, що долю кубку вирішить футбольна лотерея – пробиття пенальті. Фортуна в такому випадку завжди стоїть на стороні команди з більш сильнішими нервами. Більш вдало пробили пенальті хлопці з села Крупсько. Рахунок на їх боці 4 : 3. Володарем кубка «Незалежності» по футболу стала команда СКК «Крупсько», тренера Микола Бачинський і Орест Кочмар. Президент клубу Андрій Оленич.

Медалі учасникам фінального матчу і перехідний кубок команді переможниці вручали Іван Михайлович Гуменецький – заступник Голови Федерації футболу Миколаївського району і Ярослав Вацик – член виконавчого комітету Федерації футболу Миколаївського району.