Фільтри

Фільтри рідини призначені для очищення від механічних домішок нафтопродуктів з кінематичною в’язкістю від 0,55 до 300 мм2 / с в діапазоні робочих температур від -50 ° С до + 50 ° С. Установка фільтрів перед лічильниками істотно підвищує їх надійність, довговічність, точність показань.

Фільтр складається з зварного корпусу і фільтруючого елемента. Конструкція фільтруючого елемента дозволяє виконувати його повне розбирання і збірку на місці експлуатації, що істотно скорочує час на очищення і обслуговування фільтра, і як наслідок зменшує вимушений простій обладнання.

Компанія ПРОМТЕХМАШ почала випуск фільтрів рідини марки ФЖУ кутовий, і як виробник пропонує їх за найбільш вигідними цінами.

Кутовий фільтр фжу – 100 / 1,6 володіє достоїнствами звичайного фільтра рідини ФЖУ . Він може встановлюватися замість застарілих морально або зношених фізично апаратів очищення нафтопродуктів без витрат на врізку , підгонку фланців діючої лінії перекачки, тобто без будь-якої переробки трубопроводу.

 

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...



   Новини cпорту:



Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |