ЄВРОМАЙДАН РОЗІГНАНО

фото: ukrafoto.com

фото: ukrafoto.com

“Майдан по-звірячому зачистили. Десятка поранених. Десятки затриманих. Такого Україна ще не бачила”, написав депутат Андрій Шевченко у своєму твітері.

За його словами, штурм близко 4-ї ранку. “Мобільний звязок домі лежить”, написав депутат о 5 ранку.

На “5 каналі” – від п’ятої ранку – текстова інформація: “Близько 4 ранку силовики розігнали майдан. Є інформація про поранених і затриманих”. І картинка: комунальники прибирають площу.

За повідомленням ЛігаБізнесИнформ, о 04:15, на Майдані залишалися близько 1 тисячи осіб. Очевидці повідомили, що молодих людей, у тому числі жінок, які залишилися на ніч, били кийками, тягнули по землі, били ногами.

Всіх людей витіснили з площі. Є інформація про поранених і заарештованих, на місці видно кров.

Як передає кореспондент УП, станом на 5 ранку “Беркут” щільним кільцем зайняв майдан Незалежності.

Як повідомив один з активістів Євромайдану Зорян Шкіряк, “жорстоказ ачистка Майдану відбулася о 4.10. Понад 2 000 озброєних спецназівців проти кількох сотень мирних демонстрантів. Били всіх без виключення. Кийками, ногами, шумові гранати, травили газом. Зв’язок лежав понад годину. Десятки затриманих. Вони навіть після зачистки розганяли людей, що збиралися більше трьох. Ми з Андрієм Шевченком, Лідією Котеляк та Володимиром Бойком та Оксаною Продан залишаємось тут”.

За даними 5 каналу, на початку шостої ранку на територію майдану біля стели Незалежності заїхав КаМаз, комунальники почали прибирання території після бійки та розтрощеня усього реквізиту, який використовувався на майдані під час мітингів

Джерело: http://zik.ua/

0
Знаходиться в: Суспільство

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− чотири = 3

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |