Єпископ із Миколаївщини

фото http://ugcc.if.ua/

8 листопада 2014 року у храмі Успіння Пресвятої Богородиці у смт. Розділ відбулася Преміційна Служба владики Йосафата Мощича, єпископа-помічника Івано-Франківської архієпархії. Єпископська хіротонія (освячення єпископа), яку проводив глава УГКЦ Святослав Шевчук разом із владиками, відбулась раніше, 3 серпня, у селі Крилос (Галич).

Владика Йосафат Мощич родом із Старого Роздолу. Народився 16 вересня 1976 року.

1982-1993 рр. навчався в Роздільській середній школі. Потім навчання в Івано-Франківській духовній семінарії (1994-1999), а згодом – у Папському лятеранському університеті в Римі (2000-2002) та Салазіянському університеті (2003). Перебуваючи в Італії, забезпечував душпастирське служіння для українців греко-католиків в містечку Ґроссето. У 1998 році він став ченцем Місійного Згромадження Святого Апостола Андрія, а у 2002 склав вічні обіти чернечого життя. Був настоятелем Згромадження. Протягом 2004-2008 рр. виконував служіння секретаря у Раді вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя в Україні, служіння голови місійно-євангелізаційного відділу Івано-Франківської єпархії, синкела у справах мирянських рухів Івано-Франківської єпархії, координатора надзвичайного та делегованого служіння у справах екзорцизму та молитов особливого призначення Івано-Франківської єпархії.  27 травня 2014 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Франциск дав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів УГКЦ о. Йосафата Мощича, cинкела Івано-Франківської архиєпархії, Єпископом-помічником цієї церковної адміністративної одиниці, надаючи йому титулярний осідок Пульхеріополя (Pulcheriopolis).

 

Реклама:обогрев труб цена

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |