Депутати Новороздільської міськради виступили проти будівництва сміттєпереробного заводу

У п’ятницю, 11 листопада, депутати Новороздільної міської ради зібрались на позачергову сесію через інформацію про наміри ЛОДА будувати сміттєпереробний завод поблизу Нового Роздолу. Як розповів ZAXID.NET депутат Новороздільської міської ради Анатолій Шалаєв, депутати одноголосно проголосували проти будівництва заводу поблизу міста.

«Земельна ділянка, де хочуть будувати сміттєпереробний завод, не узгоджувалась з депутатами та громадою міста. Територія Нового Роздолу і так екологічно навантажена, тут розміщено багато небезпечних речовин, зокрема відходи від сірчаного виробництва, гудрони. Громада Нового Роздолу боїться, що якщо сюди завозитимуть органіку чи якісь побутові відходи, то це вплине на навколишнє середовище», – каже Анатолій Шалаєв.

На сесії був присутній 21 з 27 депутатів, які одноголосно проголосували проти будівництва сміттєпереробного комплексу. За словами Шалаєва, депутати звернуться до Львівської ОДА та ЛОР з відповідним рішенням.

Список депутатів, які виступили проти будівництва, опублікований на сайті міськради Нового Роздолу

Додамо, що вчора, 10 листопада, голова ЛОДА Олег Синютка у програмі ZAXID.NET LIVE заявив, що ЛОДА визначила три земельні ділянки, де будуватимуть сміттєпереробні комплекси. Одна з яких розташована у Миколаївському районі, поблизу Нового Роздолу, площею 15 га.

Джерело: http://zaxid.net/

Матеріали по темі:

У Березині ніхто й чути не хоче про сміттєпереробний завод

 То де ж все-таки збудують нове сміттєзвалище?

Всією громадою висловилися проти!!!

Сміття зі Львова хочуть возити до нас

0
Знаходиться в: Новини Львівщина, Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. володимир сказав:

    в нас і так з екологією не все в порядку, а приймати сміття із всієї області це взагалі буде катастрофа, тим більше що кругом густозаселені території,
    а Садовий нехай собі памятає, те що у Львові немає сміттєпереробного заводу дотепер це його “заслуга”, адже були вже і інвестори, і час

  2. Ігор сказав:

    Я думаюі мер Садовий поки ним є, добре пам`ятає і пам`ятатиме всіх цих, хто ставаив і ставить палки в колеса по темі сміття. Бюджети і всілякі фінансові операції з такими регіонами мають бути ретельно переглянуті…

Додати коментар9 + вісім =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |