День Незалежності 2014

23-тя  річниця проголошення незалежності України , зважаючи на ситуацію в країні, як ніколи  консолідувала суспільство навколо ідей державності та соборності України.
Підготувалось до Дня Незалежності і наше село. Молодь організувала флешмоб і  розмалювала  Березину в синьо-жовті кольори.
В сам день свята після відправи в церквах спільною процесію з обох парафій  жителі села  рушили на кільце до пам’ятника  Борцям за волю України.
Спочатку  священики відправили панахиду за всіх героїв, що полягли за волю і незалежність України, а потім звернулись із промовою  до парафіян. Основним питанням  на якій акцентувалась увага отців у цей складний для української незалежності час було те,  що зараз як ніколи всі ми повинні бути єдині:  не треба ділитись на схід-захід, не греко-католиків і православних, а спільними зусиллями боронити і розбудовувати нову Україну.
Директор березинської школи Березюк М. Ф.  у своїй промові згадав про нашого земляка  Андрія Марунчака, який героїчно загинув у бою під Луганськом, підірвавши танк терористів. Всі присутні хвилиною мовчання пом’янули новітнього героя України. Згадали і про хлопців, яких призвали до лав української армії.

фото https://vk.com/o.lavro

Опісля відбувся концерт за участю  дітей  зі школи. Діти декламували вірші   про Україну, про війну, про героїв.   На завершення лунала пісня “Пливе кача”.

0
Знаходиться в: Новини Березина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |