Демографічна статистика

Як повідомила  начальника Відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Миколаївського районного управління юстиції Уляна Процюк, протягом 2014 року  зафіксовано наступну демографічну статистику. Зокрема, складено такі актові записи: 777 – про народження ( 232 – Миколаїв, 545 – сільські та селищна ради); 873 – про смерть (175 – Миколаїв, 698 – інші ради); 397 – про шлюб (94 – Миколаїв, 303 – інші ради); 22 – про розірвання шлюбу; 43 – про зміну імені.

У минулому році у районі в цілому смертність перевищувала народжуваність. Але у Миколаєві було на 57 актових записів про народження більше, ніж записів про смерть. Також народжуваність перевищувала смертність у Більченській, Дроговизькій Новосілко-Опарській та Раделицькій сільських радах. Окрім цього, в минулому році народилось на одного хлопчика більше, ніж дівчаток. клиника эко

Найпоширеніші імена у 2014 році: жіночі – Софія, Вікторія, Марта, чоловічі – Владислав, Максим, Андрій. Рідковживані імена: Ярема, Даниїл, Тімур, Родіон, Кирило, Макар, Северин, Адам, Мартин, Аскольд, Теодор, Устим, Микита; Анна-Калина, Юстина-Філомена, Ліана, Емілі, Ільяна-Варвара, Тереза, Меланія, Емілія, Евеліна, Каміла, Віолетта, Рената, Аріна.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар8 − = п'ять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |