Чим корисне козяче молоко

В останні роки у світі стали налагоджувати великомасштабне виробництво козячого молока. Воно жирніше, ніж коров’яче, корисніше, практично немає  алергенів, легко засвоюється. За що ж ми його цінуємо.

1. Поживний білок, ензими, які допомагають травленню, вітаміни і мікроелементи – саме цей комплекс цінують всі любителі молочних продуктів. Чи варто говорити, що на вершині молочної ієрархії стоїть зовсім не коров’яче, а овече і особливо козяче молоко. У книгах козяче молоко називають «низькодисперсними», що просто означає, що «кульки жиру в ньому дрібніше, а це сприяє кращому його засвоєнню організмом людини».

2. Ензими. Кози більш стійкі до хвороб, ніж корови, тому козяче молоко нерідко радять пити ще парним. У молоці, не доведеному до кипіння, міститься дуже багато ензимів, які допомагають травній системі справлятися з переварюванням продуктів. Кип’ятіння і пастеризація ензими руйнують, але в козячому молоці в значно меншому ступені.

3. Якщо порівнювати козяче і коров’яче молоко, виходить ось що: кобальту в козячому молоці в 6 разів більше, ніж у звичному коров’ячому, а він – головна складова частина вітаміну В12, що відповідає за важливі кровотворних і обмінні процеси в організмі. У рази більше калію, вище якість білка і жирів, що обіцяє високу живильну цінність.

4. Козяче молоко містить мало лактози (молочного цукру), а це означає, що воно легко перетравлюється, не викликає розладів шлунку і ідеально підходить людям, з поганою переносимістю лактози, але люблячим молочні продукти. Цінують молоко і за високий вміст капринової і лінолевої, сиалової кислот, каротину, ніацину, заліза і магнію.

Козячим молоком здавна поїли дітей: здорових для міцного імунітету, хворих – для швидкого відновлення. Воно має бактерицидні властивості, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а алергологи стверджують, що ті хто страждають алергіями на коров’яче молоко, козяче переносять без проблем. У народній медицині молоко приписують при шкірних хворобах і захворюваннях суглобів, щитовидної залози, лікують загострення виразки шлунка, туберкульозу. Доведено, що козяче молоко сприяє виведенню з організму солей важких металів. Також, особливо корисними для маленьких дітей є

 

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім − 2 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |